tvorba www

Tvorba webových stránek

Tvorbou webových stránek se zabýváme již více než 10 let. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a osvojili si řadu technik, o kterých víme, že fungují. Dokážeme vám tak nabídnout výrobu profesionálních www stránek na míru, ale i levných šablonových webů s minimálními počátečními náklady.

Tvorba www stránek na míru

Úspěšné internetové stránky tvoříme na základě přesných požadavků a potřeb klienta. Dokážeme naprogramovat menší firemní web, ale i rozsáhlé multifunkční portály či internetové obchody na klíč, které překvapí nejen svým moderním stylem, ale také jednoduchostí a praktičností.

Vývoj webových řešení má na starosti tým zkušených kodérů a programátorů, kteří dbají na dodržování technologických standardů dnešní doby a čistotu, přehlednost a rychlost zdrojového kódu projektu.

Jak probíhá vývoj profesionálního webu

Našim klientům nabízíme

  • výroba webových stránek na míru
  • multifunkční internetové obchody
  • originální, moderní designy
  • pohodlnou správu www stránek přes redakční systém BeCMS 3.9.0
  • rozšiřující moduly – diskusní fórum, fotogalerie, anketa aj.
  • účinný internetový marketing
  • SEO – optimalizaci pro vyhledávače

Responzivní webové stránky

Myslíme také na trendy moderní doby – mobilní zařízení. Uživatelé, kteří surfují po internetu přes tablet či smartphone, velmi uvítají responzivní www stránky. Responzivita je vlastnost, díky které dokáže www stránka detekovat zařízení, které návštěvník právě používá – stolní PC, notebook, tablet, chytrý telefon či jiné. Na základě této detekce poté automaticky přizpůsobí svůj vzhled konkrétnímu zařízení.

Více o responzivních stránkách

Levné šablonové www stránky

V případě, že máte na vytvoření webových stránek omezený rozpočet nebo jen nechcete v začátcích investovat větší sumy peněz, dokážeme vám nabídnout alternativní řešení – levné, nízkonákladové www stránky, které jsou tvořené z šablonových designů. Vybírat můžete z desítek předpřipravených vzhledů různých stylů a barev. Po výběru konkrétní designové šablony můžeme provést drobné grafické úpravy, aby šablona odpovídala vašim představám.

Využitím levných, nízkonákladových www stránek můžete ušetřit tisíce korun a minimalizovat tak vaše náklady v počátcích podnikání.

Více o levných šablonových stránkách

Ceník tvorby webových stránek

Pro vaši lepší orientaci jsme připravili rámcový ceník tvorby www stránek. Musíme však zdůraznit, že každý projekt je zcela individuální, dle požadavků a potřeb klienta. Přesnou cenovou nabídku vám tak rádi připravíme na základě vaší konkrétní nezávazné poptávky či osobní konzultace.

Zobrazit ceník www stránek

Naše reference
Výroba responzivního portálu s auto-moto inzeráty a poptávkou Tvorba originálního loga Tvorba moderního webu nabízející zábavný způsob výuky angličtiny
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
S výsledkem jsem velmi spokojena. Dobré nápady a pěkná grafika.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK