tvorba www

Tvorba webových stránek

Tvorbou webových stránek se zabýváme již více než 10 let. Za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností a osvojili si řadu technik, o kterých víme, že fungují. Dokážeme vám tak nabídnout výrobu profesionálních www stránek na míru, ale i levných šablonových webů s minimálními počátečními náklady.

Tvorba www stránek na míru

Úspěšné internetové stránky tvoříme na základě přesných požadavků a potřeb klienta. Dokážeme naprogramovat menší firemní web, ale i rozsáhlé multifunkční portály či internetové obchody na klíč, které překvapí nejen svým moderním stylem, ale také jednoduchostí a praktičností.

Vývoj webových řešení má na starosti tým zkušených kodérů a programátorů, kteří dbají na dodržování technologických standardů dnešní doby a čistotu, přehlednost a rychlost zdrojového kódu projektu.

Jak probíhá vývoj profesionálního webu

Našim klientům nabízíme

  • výroba webových stránek na míru
  • multifunkční internetové obchody
  • originální, moderní designy
  • pohodlnou správu www stránek přes redakční systém BeCMS 3.9.0
  • rozšiřující moduly – diskusní fórum, fotogalerie, anketa aj.
  • účinný internetový marketing
  • SEO – optimalizaci pro vyhledávače

Responzivní webové stránky

Myslíme také na trendy moderní doby – mobilní zařízení. Uživatelé, kteří surfují po internetu přes tablet či smartphone, velmi uvítají responzivní www stránky. Responzivita je vlastnost, díky které dokáže www stránka detekovat zařízení, které návštěvník právě používá – stolní PC, notebook, tablet, chytrý telefon či jiné. Na základě této detekce poté automaticky přizpůsobí svůj vzhled konkrétnímu zařízení.

Více o responzivních stránkách

Levné šablonové www stránky

V případě, že máte na vytvoření webových stránek omezený rozpočet nebo jen nechcete v začátcích investovat větší sumy peněz, dokážeme vám nabídnout alternativní řešení – levné, nízkonákladové www stránky, které jsou tvořené z šablonových designů. Vybírat můžete z desítek předpřipravených vzhledů různých stylů a barev. Po výběru konkrétní designové šablony můžeme provést drobné grafické úpravy, aby šablona odpovídala vašim představám.

Využitím levných, nízkonákladových www stránek můžete ušetřit tisíce korun a minimalizovat tak vaše náklady v počátcích podnikání.

Více o levných šablonových stránkách

Ceník tvorby webových stránek

Pro vaši lepší orientaci jsme připravili rámcový ceník tvorby www stránek. Musíme však zdůraznit, že každý projekt je zcela individuální, dle požadavků a potřeb klienta. Přesnou cenovou nabídku vám tak rádi připravíme na základě vaší konkrétní nezávazné poptávky či osobní konzultace.

Zobrazit ceník www stránek

Naše reference
E-shop se fotbalovým vybavením Tvorba www stránky pro pražský hotel v centru metropole Kompletní redesign e-shopu s napojením na skladový systém
zobrazit další
Napsali o nás
Spolupráce s firmou BECORP, je to nejlepší co nás potkalo. Doslova řeší problémy za nás a vše je maximálně profesionální. Jakýkoliv nápad byl vždy realizován, mnohokrát jsem obdržel animace, nebo videa i v pozdních nočních hodinách ten samý den kdy byla práce zadána. ...
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK