webová řešení

Napsali o nás

"Při tvorbě objednávkového systému jsme využili služeb spol. BECORP studio a vše proběhlo hladce. Mohu tedy pro IT služby jen doporučit."
Jiří Antoš, obchodní ředitel, JP & P PLUS s.r.o.
"S firmou Becorp jsme vytvořili dva weby z toho jeden velice sofistikovaný a navázaný na několik externích zařízení se kterýma web musí pracovat. Dokázali poradit i s IT."
Ing. Ondřej Tumpach, jednatel, OTP sklady s.r.o.
"Parádní spolupráce, výborná reakce na naše požadavky a zpětné návrhy a doporučení dle jejich zkušeností. Web vypadá přesně podle našich představ. Doporučujeme!"
Ing. Jaroslav Ježek, jednatel, JM-elektrosystems s.r.o.
"Profesionální a ochotný přístup, grafika dle mých představ, výborně funkční eshop. Doporučuji :)"
Magdalena Vymětalová Krajíčková, ředitelka, IB Technology s.r.o.
"Děkujeme za skvělou spolupráci při výrobě webových stránek www.pronajmu-reklamu.cz. Doporučuji tuto firmu."
Břetislav Novák, jednatel, Media Rent s.r.o.
"Maximální spokojenost s prací a tvorbou této firmy. Vynikají spolupráce, okamžitá reakce na žádost pomoci či změny na vytvořeném webu. A ještě na závěr mého hodnocení dodat, jak jsem se přesvědčil, neznají slovo problém :-) Mohu jen doporučit."
Miroslav Šmíd, majitel
"Děkujeme za celkově příjemnou spolupráci. Zvláště jsme ocenili schopnost profesionálně a nekomplikovaně řešit naše zadání, velmi intuitivní přístup, časovou flexibilitu, naprostou transparentnost a dodržení cenového rozpočtu i otevřenou podporu při a po předání ukončeného projektu."
Lada Gabrielová, zástupce jednatele, ROC - Galvanik s.r.o.
"Konstruktivní jednání, rychlá práce, mohu jen doporučit."
Odon Oliberius, majitel
"Skvělá spolupráce, vytvoření webu přesně podle našich představ. Přístup a rychlost reakcí na podněty při vývoji stránek byla perfektní. Všem doporučuji !!!"
Karel Novotný, jednatel, AFYB HOLDING, s.r.o.
"Výborná spolupráce. Web splňuje všechny naše požadavky. Vřele doporučuji."
Jan Zedníček, makléř, EVROPA RK
"S firmou BECORP jsem byl při vývoji mé mobilní aplikace velmi spokojen. Dokázali mi vytvořit funkční mobilní aplikaci. To co jsem měl v hlavě a všechny mé nápady a připomínky dokázali uvést do aplikace v průběhu vývoje.

Jejich přístup byl opravdu až neuvěřitelně profesionální. Rychlé zhotovení na míru, přijatelná cena a super výsledek. Určitě mohu jen doporučit. Na další projekty se na ně obrátím s radostí zase."
Jindřich Hošta, majitel
"Spolupráce s firmou BECORP studio byla bezproblémová a pozitivní reakce zákazníků na moji novou webovou stránku je to nejlepší jejich vysvědčení. Mohu jen doporučit."
Petr Skala, majitel
"Se společností BeCorp jsem byl velmi spokojen, vytvářela mi na míru rezervační systém ubytování v Chorvatsku, mohu jen doporučit, profesionální a lidské jednání, veškeré moje požadavky splnili. Rozhodně se na ně obrátím i s dalšími projekty ... Děkuji a doporučuji."
Robert Kotrbatý, majitel
"Všechno v pohodě, lidová cena, žádný problém. Mám rád firmy, kde se dá všechno dohodnou s jediným člověkem."
Robert Zemánek, majitel
"Osvědčená spolupráce s profesionálním přístupem programátora."
Václav Koudela, majitel, Saller sport
"Velmi individuální přístup, rozumná cena, perfektní jednání a skvělý výsledek v podobě funkčního eshopu na míru, určitě mohu jen doporučit."
Lucie Duroňová, majitelka
"Skvělá spolupráce, profesionální team! Děkujeme a doporučujeme."
Martin Tápal, Auto-Mega Praha
"Profesionální a velmi vstřícný přístup, splnění všech požadavků. Všem doporučuji."
Lesja Staňková, jednatelka, Botanica Garden s.r.o.
"Chci poděkovat firmě BECORP, za perfektně odvedenou práci na našich webových stránkách. Vřele doporučuji. Spolehlivost, rychlost,kvalita práce a milý přístup."
Veverková Marcela
"Hodnota, profesionalita."
Eden Pohan
"Služby společnosti BECORP využíváme již delší dobu a jsme velmi spokojeni, mohu vřele doporučit. Profesionální přístup, empatie, rychlé a věcné jednání."
Ing. Martina Herianová, majitelka
"Profesionální přístup a skvělé jednání s zákazníkem, jsem nad míru spokojen."
Martin Salcman, majitel
"Perfektně odvedená práce webových stránek, skvělá komunikace a krátká doba zhotovení. Stránky přesně odpovídají mému požadavku. PLOTY-MONTAZ.CZ. Jednoznačně doporučuji tuto firmu."
Miroslav Šmíd, majitel
"Se společností BECORP jsme vytvářeli již druhý web a opět vše probíhalo na jedničku. Mohu jen doporučit."
Lenka Otevřelová, produktová manažerka, Zábavná angličtina s.r.o.
"Solidní firma, bezproblémová komunikace, web vytvořený včas v domluveném termínu a podle představ. Rovněž tvorba loga a celkové grafické zpracování, vše OK. Doporučuji."
Petr Karrmann, majitel
"S firmou BeCorp Group jsme velice spokojeni, práci dodali v patřičné kvalitě a vše bylo dle dohody a bylo realizováno na první pokus správně dle očekávání. Děkujeme a doporučujeme."
Ing. Martin Čermák, development leader, DigitalTrends, spol. s r.o.
"Perfektní spolupráce. Hlavně oceňuji rychlou komunikaci a snahu najít nejvhodnější řešení. Své práci opravdu rozumí a hlavně u ní přemýšlí. Každý můj nápad byl realizován. To vše za rozumné peníze. Děkuji a určitě doporučuji i ostatním."
Jan Kašpar, jednatel, Trio reklama s.r.o.
"Spolupráci s p. Bergerem mohu doporučit pro solidní jednání a kvalitně odvedenou práci. Do budoucna plánujeme vzájemně spolupracovat na dalším vývoji."
Mgr. Tomáš Česal, jednatel, ATELI s.r.o.
"Se službami společnosti BECORP GROUP s.r.o. jsem po zhruba roční spolupráci velmi spokojen. Pracují spolehlivě, rychle a za rozumnou odměnu. Po předchozích špatných zkušenostech jsem konečně narazil na někoho, kdo pružně komunikuje, což je pro nás zásadní."
Ing. Pavel Kudrnáč, jednatel, PRO TRAVEL CK s.r.o.
"Firma BECORP pro nás vytvořila již řadu internetových řešení přesně podle našich požadavků a potřeb. Po celou dobu naší několikaleté spolupráce nám vychází ve všem vstříc. Jejich práce je pečlivá, rychlá a mohu je tedy jen doporučit."
Ing. Jan Valenta, obchodní ředitel, idioma s.r.o.
"Společnost BECORP GROUP s.r.o. se v druhé polovině roku 2013 stala vítězem tendrového zadání na redesign našich firemních www stránek, které se zúčastnilo 5 firem.

Provedení objednávky proběhlo flexibilně za vstřícné spolupráce zaměstnanců obou firem. Termíny byly dodrženy při zachování vysoké odbornosti odvedené práce. Systém stránek lze editovat i laiky po nutném zaškolení. S odvedenou prací společnosti BeCorp Group s.r.o. jsme spokojeni."
Vlastimil Rous, obchodní ředitel, TS Plzeň a.s.
"Služby poskytované společností BECORP GROUP s.r.o. hodnotím velmi pozitivně. Po celou dobu jsem jednala s panem Jiřím Bergerem, jednání probíhala jak na osobní úrovni, tak formou e-mailu, vše naprosto korektně a profesionálně. Oceňuji především rychlé jednání, spolehlivost, dodržování sjednaných termínů a v neposlední řadě cenné rady ohledně finální podoby webových stránek a jejich spuštění.

Jako příjemný bonus shledávám drobné úpravy, provedené již po spuštění stránek a též doporučení pana Bergera, která vedla ke zvýšení atraktivity stránek v internetovém prostředí. Společnost BECORP GROUP s.r.o. ráda a bez obav doporučím svým přátelům a známým, pokud budou tyto služby potřebovat."
Marie Anna Černá, majitelka
"Velmi děkujeme firmě BECORP za vstřícný přístup a profesionalitu se kterou vytvořila naše webové stránky. Budeme se těšit na další spolupráci a všem, kdo se teprve chystají na své webovky, můžeme BECORP doporučit. Byť mladý kolektiv, ale velmi fundovaný a milý přístup."
Jitka Gruberová a Vendula Tomrdlová, majitelky, salón Olivia
"Happy with the service and very easy to communicate with."
Srđan Matić, product Manager / R&D Specialist, Assessment Systems s.r.o.
"Děkuji moc za zpracování intranetu. Je to ještě lepší, než jsem čekal. Je vidět, že u práce přemýšlíte a záleží vám na výsledku. Rozhodně vás rád doporučím dál. Až budu příště něco potřebovat, budete první, na koho se obrátím."
Jaroslav Pavlíček, jednatel, INITED Solutions s.r.o.
"Na základě úspěšné spolupráce při tvorbě stránek ivenezuela.cz jsme se obrátili na tuto firmu i s dalším naším projektem - zájezdy pro děti. Výsledek hovoří za vše. Spokojenost je jak na straně klienta, ke kterému se dostávají aktuální informace o volných místech a termínech s možností online objednávky, tak i na naší straně, kdy využíváme skvěle promyšlené administrace. Díky těmto stránkám se nám několikanásobně zvýšil prodej."
Ivana Ježková, majitelka, Zájezdy pro děti s.r.o.
"Firma BECORP mi nabídla velmi originální grafické řešení prezentace mé knihy Křížovatka zvaná Balkán na internetu, spojené s možností diskuze se zájemci o tuto oblast. Se stránkami jsem velmi spokojen."
Martin Ježek, autor knihy
"Spolupráce s firmou BECORP, je to nejlepší co nás potkalo. Doslova řeší problémy za nás a vše je maximálně profesionální. Jakýkoliv nápad byl vždy realizován, mnohokrát jsem obdržel animace, nebo videa i v pozdních nočních hodinách ten samý den kdy byla práce zadána. Absolutní spokojenost z naší strany a ostatním mohu jen doporučit."
Jiří Galuška, majitel, Black Sky s.r.o.
"S prací společnosti BECORP GROUP s.r.o. jsme byli velice spokojeni. Oceňujeme zejména vstřícnost při dodatečných úpravách a pružné reakce ze strany p. Bergera. Finální podoba stránek zcela odpovídá našim představám."
Bc. Jana Jandová, DiS., Assistant manager HR deparment, Fuji Koyo Czech s.r.o.
"S přístupem a prací pana Bergera jsem byl nadmíru spokojen a to od zadání zakázky až po finalizační úpravy. Přestože naše komunikace kvůli vzdálenosti probíhala hlavně mailem a telefonicky, nedocházelo k žádným významnějším šumům a vždy jsem se mohl spolehnout na rychlý "response time", v odpovědích i v provedené práci. Spokojený jsem byl rovněž s kvalitou práce – panu Bergerovi se podařilo úspěšně implementovat všechny funkce i grafický design našeho online testovací prostředí. To vše přitom za velice rozumnou cenu."
Luděk Stehlík, R&D manager, Assessment Systems s.r.o.
"Naprostá spokojenost, příjemné jednání."
Marcela Uzlová, majitelka
"Kreativní firmu BECORP jednoznačně doporučuji všem pro rychlé, spolehlivé a kvalitní vytvoření webových stránek. Velice oceňuji individuální přístup, operativní komunikaci, rychlost vyřízení našich požadavků, vstřícnost a příjemné jednání pana Jiřího Bergera. Velmi děkuji za návrh a úspěšnou realizaci."
Mgr. Dana Vašíčková, majitelka, SOS s.r.o.
"S firmou BECORP jsme velice spokojeni. Vždy nám vychází vstříc a naše požadované úpravy a doplňující akce jsou realizovány během dne. Ceny jsou vyhovující."
Mgr. Valérie Charvátová, majitelka
"Se stránkami, které mi chlapi vytvořili, jsem spokojený. Fungujou dobře a komunikace nevázne."
Ing. Jiří Ševčík, majitel
"Se službami firmy BECORP jsem velice spokojený. Výroba webu, odstraňování nedostatků a následné změny proběhly vždy velice rychle. Spolupráce s nimi byla pro mě potěšením. Pro jejich spolehlivost a rychlost je všem určitě doporučuji."
Ing. Jaroslav Málek, jednatel, Cornis s.r.o.
"S přístupem společnosti BECORP jsme byli velice spokojeni. Spolupráce probíhala velice pružně, konzultace efektivně a web byl spuštěn brzy po zadání zakázky. Určitě doporučujeme."
Pavel Šour, obchodní ředitel, WorTech s.r.o.
"Firma BECORP nám byla doporučena a vytvořila pro naši CK designově zajímavé a velmi funkční stránky, se kterými jsme spokojeni nejen my, ale především naši klineti."
Ivana Ježková, majitelka, Zájezdy pro děti s.r.o.
"Firma BECORP nám vytvořila stránky pro volnočasový klub. Velmi pěkný design, veselé barvy a pro nás jednoduchá administrace. V případě jakéhokoli problému se můžeme spolehnout na velmi rychlé a příjemné jednání.

Tímto chceme firmě BECORP poděkovat za úžasné stránky."
Ivana Váchová, ředitelka, volnočasový klub ToLeDo
"Webové stránky za rozumné peníze. Spokojenost s prezentovanou grafikou. E-shop spnňující všechny parametry. Kvalitní spolupráce s programátorem."
Václav Koudela, majitel, Saller sport
"Spolupráce s firmou BECORP probíhala hladce a bez problémů. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní grafické zpracování stránek za velice přijatelnou cenu."
Michal Benák, majitel
"S výsledkem jsem velmi spokojena. Dobré nápady a pěkná grafika."
Hana Ježková, majitelka
"Když jsem zadával práci firmě BECORP, očekával jsem profesionální jednání i služby. Co jsem dostal však zcela předčilo všechny mé očekávání. Jednání ze strany zástupců firmy bylo příjemné, rychlé a vstřícné. Samotné práce probíhaly ve velmi vysokém tempu a během několika dnů byl připraven grafický návrh i celá webová stránka.

Chci poděkovat firmě BECORP za nadstandardní stránky za skvělou cenu. Další www projekty budu řešit pouze s nimi."
Pavel Mlnařík, majitel
"Spolupráce s firmou BECORP byla od začátku do konce perfektní. Rychlé a přesné zpracování grafického návrhu dle našich představ a požadavků. Již za pár dnů od schválení finálního designu byly stránky naplněny texty, fotkami, formuláři a plně připraveny pro vypuštění do světa. Na webové stránky jsem měl omezené finance, ale pánové z BECORP mi vyšli vstříc a konečná cena byla velmi rozumná."
Václav Trepka, jednatel
"Moderní design, intuitivní navigace, správná funkčnost, rychlé zpracování. Služby, se kterými musí být spokojen snad každý. Tímto chci společnosti BECORP poděkovat za vytvoření našich stránek."
Ing. Martin Vašíček, jednatel, RE/MAX Best s.r.o.
"In our business we always need to keep one step in front of our competitors. We have found BECORP a reliable partner for providing quality IT solutions, without big costs. They always listen to what we need and find a way, even though our requirements are complex and often quite unique.

We would recommend BECORP as a great partner for your IT projects."
Peter Moore, marketing manager, idioma s.r.o.
"Práce kluků z BECORP mě překvapila již od prvotního grafického návrhu, který zcela předčil mé očekávání. Vznik kompletně hotového webu byla otázka několika dnů čímž jsem byl opět velmi mile překvapen. V průběhu prací se postarali i o záležitosti, které byly nad rámec naší domluvy a nejen za to jim velmi děkuji."
Jiří Šorna, majitel
"Firma BECORP navrhovavala zcela samostatně a iniciativně podněty, které jako neprofesionál v tomto oboru velmi oceňuji. Samotné zpracování zadaného úkolu proběhlo v termínu. Vzhledem k tomu, že jsem ponechala designovou úpravu stránek plně v kompetenci zástupců firmy, doporučila bych BECORP i jiným zákazníkům. Ostatně z mých webových stránek úroveň zpracování mohou potencionální klienti posoudit sami.

Ráda bych poděkovala firmě BECORP za aktivní přístup při tvorbě webových stránek."
Bc. Ilona Bartovská, majitelka
Naše reference
Tvorba jednoduchého a moderního webu Výroba responzivního portálu s auto-moto inzeráty a poptávkou Moderní responzivní webový kalkulátor cestovního pojištění
zobrazit další
Napsali o nás
S firmou BeCorp Group jsme velice spokojeni, práci dodali v patřičné kvalitě a vše bylo dle dohody a bylo realizováno na první pokus správně dle očekávání. Děkujeme a doporučujeme.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK