administrace

Redakční systém BeCMS

Redakční systém BeCMS 3.9.0, který dlouhodobě vyvíjíme, vám umožní kompletní a jednoduchou editaci webových stránek. CMS systém BeCMS 3.9.0 je plně modulární. Web je díky tomu možné velmi rychle rozšířit o nové moduly – internetový obchod, diskusní fórum, online kalkulátor atd.

Proč zvolit redakční systém BeCMS 3.9.0?

  • vysoká rychlost načítání
  • dlouhodobě prověřený vývoj
  • intuitivní prostředí
  • přehledný editor
  • modulární systém
  • SEO podpora
  • interaktivní nápověda

Spolehlivá a pohodlná správa vašeho webu

Redakční systém BeCMS 3.9.0 je vhodný pro všechny typy www stránek a přístupný z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu. Svůj web můžete kdykoliv upravit a všechny změny se po uložení ihned aktualizují a zobrazí návštěvníkům stránek.

Díky přehlednému grafickému editoru a interaktivním formulářům dokážete spravovat svoji stránku i bez jakékoliv znalosti webových technologií. S celým systémem vás řádně seznámíme a detailně ukážeme co, jak a kde. Administrace systému BeCMS 3.9.0 má navíc integrovanou interaktivní nápovědu, která vám v případě nesnází vždy okamžitě poradí.

Zobrazit funkce redakčního systému BeCMS 3.9.0

Pokročilá SEO podpora

Nejnovější verze redakčního systému BeCMS 3.9.0 klade velký důraz na tzv. on-page faktory, které jsou základním stavebním kamenem SEO – optimalizace stránek pro vyhledávače. Díky tomu máte možnost nastavit nadpisy, titulky, meta tagy, odkazy či anchory texty a tím tak pozitivně ovlivnit vaše pozice ve vyhledávačích.

Redakční systém BeCMS 3.9.0 je naprogramován tak, aby generoval čistý a validní HTML kód. Také dynamicky nastavuje tzv. „hezké URL adresy“, automaticky generuje soubory sitemap.xml a robots.txt, které jsou velmi důležité pro vyhledávací roboty. Správné nastavení těchto prvků zvyšuje celkovou kvalitu www stránek. Systém BeCMS 3.9.0 vám s tímto nastavením sám automaticky pomůže.

Jak redakční systém BeCMS 3.9.0 vypadá?

Naše reference
Moderní responzivní webový kalkulátor cestovního pojištění Propracovaná internetová stránka se zájezdy pro školy E-shop se fotbalovým vybavením
zobrazit další
Napsali o nás
Firma BECORP navrhovavala zcela samostatně a iniciativně podněty, které jako neprofesionál v tomto oboru velmi oceňuji. Samotné zpracování zadaného úkolu proběhlo v termínu. Vzhledem k tomu, že jsem ponechala designovou úpravu stránek plně v kompetenci zástupců firmy, ...
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK