administrace

Redakční systém BeCMS

Redakční systém BeCMS 3.9.0, který dlouhodobě vyvíjíme, vám umožní kompletní a jednoduchou editaci webových stránek. CMS systém BeCMS 3.9.0 je plně modulární. Web je díky tomu možné velmi rychle rozšířit o nové moduly – internetový obchod, diskusní fórum, online kalkulátor atd.

Proč zvolit redakční systém BeCMS 3.9.0?

  • vysoká rychlost načítání
  • dlouhodobě prověřený vývoj
  • intuitivní prostředí
  • přehledný editor
  • modulární systém
  • SEO podpora
  • interaktivní nápověda

Spolehlivá a pohodlná správa vašeho webu

Redakční systém BeCMS 3.9.0 je vhodný pro všechny typy www stránek a přístupný z jakéhokoliv počítače připojeného k internetu. Svůj web můžete kdykoliv upravit a všechny změny se po uložení ihned aktualizují a zobrazí návštěvníkům stránek.

Díky přehlednému grafickému editoru a interaktivním formulářům dokážete spravovat svoji stránku i bez jakékoliv znalosti webových technologií. S celým systémem vás řádně seznámíme a detailně ukážeme co, jak a kde. Administrace systému BeCMS 3.9.0 má navíc integrovanou interaktivní nápovědu, která vám v případě nesnází vždy okamžitě poradí.

Zobrazit funkce redakčního systému BeCMS 3.9.0

Pokročilá SEO podpora

Nejnovější verze redakčního systému BeCMS 3.9.0 klade velký důraz na tzv. on-page faktory, které jsou základním stavebním kamenem SEO – optimalizace stránek pro vyhledávače. Díky tomu máte možnost nastavit nadpisy, titulky, meta tagy, odkazy či anchory texty a tím tak pozitivně ovlivnit vaše pozice ve vyhledávačích.

Redakční systém BeCMS 3.9.0 je naprogramován tak, aby generoval čistý a validní HTML kód. Také dynamicky nastavuje tzv. „hezké URL adresy“, automaticky generuje soubory sitemap.xml a robots.txt, které jsou velmi důležité pro vyhledávací roboty. Správné nastavení těchto prvků zvyšuje celkovou kvalitu www stránek. Systém BeCMS 3.9.0 vám s tímto nastavením sám automaticky pomůže.

Jak redakční systém BeCMS 3.9.0 vypadá?

Naše reference
Tvorba firemního webu pro nadnárodní strojírenskou společnost Výroba e-shopu se stylovými dřevěnými doplňky Výroba loga a vizitek pro wellness salón
zobrazit další
Napsali o nás
S přístupem společnosti BECORP jsme byli velice spokojeni. Spolupráce probíhala velice pružně, konzultace efektivně a web byl spuštěn brzy po zadání zakázky. Určitě doporučujeme.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK