tvorba www

Ceník webových stránek

Ikdyž ke každému projektu, který pro vás realizujeme, přistupujeme zcela individuálně, chceme vám přiblížit tvorbu webových stránek i z finančního úhlu pohledu. Berte však prosím na vědomí, že ceník, který jsme pro vás sestavili, je pouze orientační a je třeba jej proto brát s rezervou. Přesnou cenu vám rádi sdělíme na základě konkrétní nezávazné poptávky nebo osobní konzultace vašeho webového řešení.

OnePage stránky

Cena od 5 000 Kč

Jednoduchá, jednostránková prezentace s menším či větším počtem sekcí, po kterých může návštěvník scrolovat pomocí hlavního menu. Onepage stránky se hodí zejména pro firemní či osobní vizitky, jednoduchá portfolia či podpůrné mikrostránky.

WordPress stránky

Cena od 7 000 Kč

Plnohodnotné webové stránky fungující na opensourc systému WordPress, který vám jednoduše dovolí spravovat kompletní obsah stránek přes intuitivní administraci. Vybírat můžete také z desítek moderních, responzivních designů, které jsou připravené přímo pro systém WordPress.

Šablonové stránky

Cena od 10 000 Kč

Nízkonákladová webová stránka, u které využijeme jeden z předpřipravených designů, který si sami vyberete. Tuto ceníkovou variantu doporučujeme klientům s omezeným rozpočtem nebo s důrazem na minimalizaci počátečních nákladů.

Stránky na míru

Cena od 17 000 Kč

Webové stránky na míru tvoříme na základě konkrétních požadavků a potřeb klienta. Naši grafici připraví originální design odpovídající firemní identitě, web naplníme texty a doprogramujeme modul s administrací.

Responzivní stránky na míru

Cena od 22 000 Kč

Webové stránky na míru včetně implementace responzivity, díky které se bude web korektně zobrazovat i na mobilních zařízeních typu tablet či smartphone. Tuto variantu velmi doporučujeme, neboť responzivní stránky jsou zvýhodňovány vyhledávači ve výsledcích vyhledávání.

Zobrazit funkce administrace

Naše reference
Propracovaná internetová stránka se zájezdy pro školy Výroba loga a vizitek pro wellness salón Jednoduchý web OSVČ nabízející žehlení prádla
zobrazit další
Napsali o nás
S firmou BECORP jsem byl při vývoji mé mobilní aplikace velmi spokojen. Dokázali mi vytvořit funkční mobilní aplikaci. To co jsem měl v hlavě a všechny mé nápady a připomínky dokázali uvést do aplikace v průběhu vývoje. Jejich přístup byl opravdu až neuvěřitelně ...
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK