SEO

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Osobní portfolia, firemní www stránky, internetové obchody, rozsáhlé portály anebo mikrostránky. Všechna tato webová řešení mají něco společného – chtějí být ve výsledcích vyhledávání na předních příčkách, chtějí mít vysokou návštěvnost.

SEO (angl. Search Engine Optimization) – optimalizace www stránek pro vyhledávače, se zabývá upravováním stránek tak, aby byly co nejpřitažlivější pro vyhledávací roboty (a neméně pro samotné návštěvníky a potenciální zákazníky). SEO je dnes velmi oblíbenou a hojně využívanou technikou internetového marketingu.

Jak SEO funguje?

SEO není žádná magie, nejedná se o žádná kouzla a čáry. Cílem optimalizace pro vyhledávače je upravit www stránku a „její okolí“ tak, aby byla pro vyhledávače i samotné návštěvníky co nejzajímavější. Vyhledávače přitom průběžně porovnávají tisíce faktorů, na základě kterých internetové stránky řadí.

Hezký vzhled, hodnotná funkcionalita či kvalita obsahu jsou zásadními faktory pro vyhledávače i samotné návštěvníky. Pokud se internetová prezentace vyhledávacímu robotovi na základě těchto a mnoha dalších faktorů líbí více než konkurenční stránky, zařadí ji ve výsledcích vyhledávání na přední příčky.

Postaráme se i o „vaše“ SEO

Na internetu vznikne denně tisíce nových, konkurenčních stránek. Lze se tedy vůbec probojovat mezi hrstku nejlepších ve výsledcích vyhledávání? Samozřejmě že ano. Jen je třeba vědět jak na to.

Z počáteční SEO analýzy zjistíme na jaká klíčová slova má cenu cílit a na jaká se soustředit. Proklepneme konkurenci a také u ní zjistíme, na jaká klíčová spojení se zaměřuje. Upravíme samotný web i „jeho okolí“ tak, aby vyhovoval všem standardům a „líbil“ se jak vyhledávacím robotům, tak samotným návštěvníkům.

Jak probíhá optimalizace pro vyhledávače

 • analyzujeme zdrojový kód vaší www stránky
  • užití HTML značek dle standardů
  • odhalíme nedostatky zdrojového kódu
 • zlepšíme kvalitu webu
  • důležitý je kvalitní a jedinečný obsah
 • upravíme texty pro lepší vyhledávatelnost
  • správné užití titulků, nadpisů a popisů
  • často aktualizovaný text
  • poukážeme na chyby
 • do textů zařadíme klíčová slova vyhledávaná potenciálními zákazníky
 • přepracujeme web, aby odpovídal moderním trendům
 • dlouhodobě budeme sledovat vaše pozice v nejdůležitějších vyhledávačích (Google, Seznam)
 • vybudujeme systém zpětných odkazů – linkbuilding
  • důležité jsou odkazy na vaše stránky z dalších webů
  • vytvoříme netradiční virální kampaně, které podpoří linkbuilding

Je nutné zmínit, že optimalizace pro vyhledávače je běh na dlouhou trať a výsledky není možné uspíšit. A není to proto, že bychom časově nestíhali. Výsledky se dostavují až na základě tzv. přeindexování internetové stránky vyhledávacími roboty. A vyhledávací roboty není v našich silách popohnat.

Naše reference
Výroba loga a vizitek pro wellness salón Tvorba originálního loga Tvorba responzivní www stránky s moto vybavením
zobrazit další
Napsali o nás
Chci poděkovat firmě BECORP, za perfektně odvedenou práci na našich webových stránkách. Vřele doporučuji. Spolehlivost, rychlost,kvalita práce a milý přístup.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK