SEO

SEO - optimalizace pro vyhledávače

Osobní portfolia, firemní www stránky, internetové obchody, rozsáhlé portály anebo mikrostránky. Všechna tato webová řešení mají něco společného – chtějí být ve výsledcích vyhledávání na předních příčkách, chtějí mít vysokou návštěvnost.

SEO (angl. Search Engine Optimization) – optimalizace www stránek pro vyhledávače, se zabývá upravováním stránek tak, aby byly co nejpřitažlivější pro vyhledávací roboty (a neméně pro samotné návštěvníky a potenciální zákazníky). SEO je dnes velmi oblíbenou a hojně využívanou technikou internetového marketingu.

Jak SEO funguje?

SEO není žádná magie, nejedná se o žádná kouzla a čáry. Cílem optimalizace pro vyhledávače je upravit www stránku a „její okolí“ tak, aby byla pro vyhledávače i samotné návštěvníky co nejzajímavější. Vyhledávače přitom průběžně porovnávají tisíce faktorů, na základě kterých internetové stránky řadí.

Hezký vzhled, hodnotná funkcionalita či kvalita obsahu jsou zásadními faktory pro vyhledávače i samotné návštěvníky. Pokud se internetová prezentace vyhledávacímu robotovi na základě těchto a mnoha dalších faktorů líbí více než konkurenční stránky, zařadí ji ve výsledcích vyhledávání na přední příčky.

Postaráme se i o „vaše“ SEO

Na internetu vznikne denně tisíce nových, konkurenčních stránek. Lze se tedy vůbec probojovat mezi hrstku nejlepších ve výsledcích vyhledávání? Samozřejmě že ano. Jen je třeba vědět jak na to.

Z počáteční SEO analýzy zjistíme na jaká klíčová slova má cenu cílit a na jaká se soustředit. Proklepneme konkurenci a také u ní zjistíme, na jaká klíčová spojení se zaměřuje. Upravíme samotný web i „jeho okolí“ tak, aby vyhovoval všem standardům a „líbil“ se jak vyhledávacím robotům, tak samotným návštěvníkům.

Jak probíhá optimalizace pro vyhledávače

 • analyzujeme zdrojový kód vaší www stránky
  • užití HTML značek dle standardů
  • odhalíme nedostatky zdrojového kódu
 • zlepšíme kvalitu webu
  • důležitý je kvalitní a jedinečný obsah
 • upravíme texty pro lepší vyhledávatelnost
  • správné užití titulků, nadpisů a popisů
  • často aktualizovaný text
  • poukážeme na chyby
 • do textů zařadíme klíčová slova vyhledávaná potenciálními zákazníky
 • přepracujeme web, aby odpovídal moderním trendům
 • dlouhodobě budeme sledovat vaše pozice v nejdůležitějších vyhledávačích (Google, Seznam)
 • vybudujeme systém zpětných odkazů – linkbuilding
  • důležité jsou odkazy na vaše stránky z dalších webů
  • vytvoříme netradiční virální kampaně, které podpoří linkbuilding

Je nutné zmínit, že optimalizace pro vyhledávače je běh na dlouhou trať a výsledky není možné uspíšit. A není to proto, že bychom časově nestíhali. Výsledky se dostavují až na základě tzv. přeindexování internetové stránky vyhledávacími roboty. A vyhledávací roboty není v našich silách popohnat.

Naše reference
Propracovaná internetová stránka se zájezdy pro školy Redesign www stránky s napojením na externí podnikový systém Super designový web energetického nápoje
zobrazit další
Napsali o nás
S firmou BECORP jsme velice spokojeni. Vždy nám vychází vstříc a naše požadované úpravy a doplňující akce jsou realizovány během dne. Ceny jsou vyhovující.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK