webová řešení

Online aplikace pro překlady textů

  • Design
  • Implementace externího softwaru
  • Kódování HTML/CSS
  • Multijazyčnost
  • Objednávkový systém
  • Programování v PHP
  • Správa webové stránky, aktualizace
Online aplikace pro překlady textů

Popis projektu

Vytvořit jednoduchý, přehledný a snadno ovladatelný design a následně jej převést do funkčního prototypu, to byl náš úkol u tohoto projektu. Zhostili jsme se toho s plnou vervou a připravili jsme několik grafických návrhů interaktivní webová aplikace umožňující upload textových souborů a jejich rychlý překlad do (téměř) všech světových jazyků. Po konzultaci s klientem jsme vybraný vzhled připravili do funkčního prototypu, na kterém se mohlo testovat používání samotnými uživateli.

Naše reference
Moderní stránka kadeřnického salónu E-shop se fotbalovým vybavením Tvorba www stránky pro plzeňskou restauraci
zobrazit další
Napsali o nás
Všechno v pohodě, lidová cena, žádný problém. Mám rád firmy, kde se dá všechno dohodnou s jediným člověkem.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK