webová řešení

Moderní web developerského projektu - prodej bytů

  • Design
  • Firemní logo
  • Interaktivní foto-galerie
  • Kódování HTML/CSS
  • Programování v PHP
  • Redakční systém BeCMS
  • Speciální moduly na míru pro BeCMS
Moderní web developerského projektu - prodej bytů

Popis projektu

I když nové byty rostou téměř všude jak houby po desti, je již stále málo. My však máme radost z toho, že jsme dostali šanci vytvořit pro jeden z nových plzeňských developerských projektů vytvořit informativní jednostránkový web. K webu jsme samozřejmě implementovali také přehlednou administraci, makléři tedy mohou změny na webu ihned aktualizovat.

Celý web je koncipován tak, aby prezetoval celý projekt, jednotlivé byty, jeho okolí a v neposlední řadě kontaktní údaje na makléře, kteří zájemcům zprostředkují další informace o bytových jednotkách. Byty jsou rozdělené dle stejných dispozic v přehledné tabulce. Uživatel si může také v přehledném, barevně zpracovaném, interaktivním půdorysu všechna patra bytového domu, včetně podzemních garáží.

Naše reference
Moderní responzivní web nabízející lázeňské služby a pobyty Moderní stránka kadeřnického salónu Jednoduchý web OSVČ nabízející žehlení prádla
zobrazit další
Napsali o nás
Spolupráce s firmou BECORP probíhala hladce a bez problémů. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí kvalitní grafické zpracování stránek za velice přijatelnou cenu.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK