webová řešení

Moderní web developerského projektu - prodej bytů

  • Design
  • Firemní logo
  • Interaktivní foto-galerie
  • Kódování HTML/CSS
  • Programování v PHP
  • Redakční systém BeCMS
  • Speciální moduly na míru pro BeCMS
Moderní web developerského projektu - prodej bytů

Popis projektu

I když nové byty rostou téměř všude jak houby po desti, je již stále málo. My však máme radost z toho, že jsme dostali šanci vytvořit pro jeden z nových plzeňských developerských projektů vytvořit informativní jednostránkový web. K webu jsme samozřejmě implementovali také přehlednou administraci, makléři tedy mohou změny na webu ihned aktualizovat.

Celý web je koncipován tak, aby prezetoval celý projekt, jednotlivé byty, jeho okolí a v neposlední řadě kontaktní údaje na makléře, kteří zájemcům zprostředkují další informace o bytových jednotkách. Byty jsou rozdělené dle stejných dispozic v přehledné tabulce. Uživatel si může také v přehledném, barevně zpracovaném, interaktivním půdorysu všechna patra bytového domu, včetně podzemních garáží.

Naše reference
Moderní responzivní web nabízející lázeňské služby a pobyty Moderní stránka kadeřnického salónu Kompletní redesign e-shopu s napojením na skladový systém
zobrazit další
Napsali o nás
Se stránkami, které mi chlapi vytvořili, jsem spokojený. Fungujou dobře a komunikace nevázne.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK