webová řešení

Webový portál s databází autoservisů a poptávkami auto-moto oprav

  • Design
  • Firemní logo
  • Implementace externího softwaru
  • Interaktivní foto-galerie
  • Kódování HTML/CSS
  • Kontaktní / poptávakový formulář
  • Mobilní verze (responzivní design)
  • Programování v PHP
  • Redakční systém BeCMS
  • Speciální moduly na míru pro BeCMS
Webový portál s databází autoservisů a poptávkami auto-moto oprav

Popis projektu

Máme obrovskou radost, že jsme vyhráli výběrové řízení na výrobu www stránky určených pro motoristy a jejich čtyřkolé mazlíčky. Nový web je zaměřený ale také na majitele servisů a autodílen, které, co si budeme povídvat, občas musí navštívit každý majitel automobilu anebo motocyklu.

Majitelé auto-moto servisů se mohou jednoduše do stránek zaregistrovat a za poplatek inzerovat své služby. K dispozici mají vlastní administraci, kde vidí všechny své zákazníky a jejich vozy, včetně detailní servisní historie. Při každé další opravě do této historie pracovníci servisu zadají údaje o opravách.

Majitelé vozů a motocyklů mají, po rychlé registraci, kterou mohou provést také pomocí svého facebookového účtu, k dispozici vlastní profil, ve kterém si mohou zadat všechny své vozy. Každý vůz, má vygenerovaný unikátní kód, díky kterému mohou servisy k danému vozu přidávat servisní historii. Majitel vozu tuto servisní historii vidí u všech svých automobilů a ke každému zásahu ze strany autoservisu, může přidat zpětné hodnocení, jak byl se servisem spoojený.

Naše reference
Redesign webové stránky známé strojírenské společnosti Moderní responzivní web nabízející lázeňské služby a pobyty Výroba responzivního portálu s auto-moto inzeráty a poptávkou
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Se společností BeCorp jsem byl velmi spokojen, vytvářela mi na míru rezervační systém ubytování v Chorvatsku, mohu jen doporučit, profesionální a lidské jednání, veškeré moje požadavky splnili. Rozhodně se na ně obrátím i s dalšími projekty ... Děkuji a doporučuji.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK