webová řešení

Redesign www stránky autobazaru

 • Animované bannery
 • Design
 • Interaktivní foto-galerie
 • Kódování HTML/CSS
 • Kontaktní / poptávakový formulář
 • Mobilní verze (responzivní design)
 • Programování v PHP
 • Redakční systém BeCMS
 • Redesign webové stránky
 • Speciální moduly na míru pro BeCMS
 • Správa webové stránky, aktualizace
Redesign www stránky autobazaru

Popis projektu

Dostali jsme šanci vytvořit zbrusu nové www stránky pro jeden menší autobazar sídlící kousek od Prahy. Jeho původní web byl již technologicky i graficky nedostačující a proto musel logicky přijít na řadu kompletní redesign, který jsme vzali z gruntu a věříme, že se velmi povedl, nové stránky vypadají velmi pěkně.

Barevné schéma webu jsme zachovali stejné, vzhledem k tomu, že majitel autobazaru chtěl ponechat logo, které dlouhodobě používá a je tak pro zákazníky zažité a známé. Designu úvodní strany dominuje velký interaktivní slider s tématickými obrázky, mezi kterými může uživatel swipovat myší či prstem, v případě dotykových zařízeních, na která je responzivní web samozřejmě plně optimalizován.

Stránka má za úkol především prezentovat vozy, které má bazar aktuálně v nabídce. Každý vůz má svoji vlastní kartu vozu, na které je přehledně zobrazeno vše důležité a ještě něco navíc. Na kartě vozu jsou zobrazené základní údaje o voze, detailní popis a interaktivní galerie.

Důležitou součástí stránek je také jednoduchý, ale sofistikovaný kontaktní formulář, který mohou vyplnit zájemci o dovoz vozu ze zahraničí. Po vyplnění základních údajů o poptávaném voze, je zpráva automaticky odeslána pracovníkům autobazaru, který zpětně poptávajícího kontaktuje a domluví s ním podrobnosti.

Naše reference
Tvorba jednoduchého a moderního webu Moderní responzivní web nabízející lázeňské služby a pobyty Tvorba moderního webu nabízející zábavný způsob výuky angličtiny
zobrazit další
Napsali o nás
Velmi děkujeme firmě BECORP za vstřícný přístup a profesionalitu se kterou vytvořila naše webové stránky. Budeme se těšit na další spolupráci a všem, kdo se teprve chystají na své webovky, můžeme BECORP doporučit. Byť mladý kolektiv, ale velmi fundovaný a milý přístup.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK