webová řešení

Internetová stránka společnosti s pohonnými hmotami

  • Design
  • Kódování HTML/CSS
  • Kontaktní / poptávakový formulář
  • Multijazyčnost
  • Objednávkový systém
  • Programování v PHP
  • Sociální sítě
  • Správa webové stránky, aktualizace
Internetová stránka společnosti s pohonnými hmotami

Popis projektu

Pro společnost s ručením omezeným působící na trhu od roku 2009 a zabývající se zprostředkováním dodávek pohonných hmot velkoodběratelům z českých i zahraničních rafinérií jsme vytvořili nové webové stránky jejichž cílem byla marketingová podpora společnosti a její zviditelnění na internetu.

Webové stránky jsou pojaty velmi jednoduše a mají za úkol předeším prezentaci společnosti, představení služeb či možnost stažení důležitých dokumentů. Součástí webu je také poptávkový formulář, přes který mohou zájemci společnost rychle kontaktovat a anglická jazyková mutace pro zahraniční zákazníky.

Naše reference
Redesign www stránky s napojením na externí podnikový systém Tvorba firemního webu pro nadnárodní strojírenskou společnost Výroba loga a vizitek pro wellness salón
zobrazit další
Napsali o nás
Webové stránky za rozumné peníze. Spokojenost s prezentovanou grafikou. E-shop spnňující všechny parametry. Kvalitní spolupráce s programátorem.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK