webová řešení

Internetová stránka společnosti s pohonnými hmotami

  • Design
  • Kódování HTML/CSS
  • Kontaktní / poptávakový formulář
  • Multijazyčnost
  • Objednávkový systém
  • Programování v PHP
  • Sociální sítě
  • Správa webové stránky, aktualizace
Internetová stránka společnosti s pohonnými hmotami

Popis projektu

Společnost NextOil s.r.o. působí na trhu od roku 2009 a zabývá se zprostředkováním dodávek pohonných hmot velkoodběratelům z českých i zahraničních rafinérií.

Pro společnost NextOil s.r.o. jsme vytvořili nové webové stránky jejichž cílem byla marketingová podpora společnosti a její zviditelnění na internetu. Webové stránky obsahují také poptávkový formulář pro případné zájemce o produkty společnosti.

Naše reference
Responzivní web pro moderní online prezentace Tvorba moderního webu nabízející zábavný způsob výuky angličtiny Tvorba originálního loga
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Perfektně odvedená práce webových stránek, skvělá komunikace a krátká doba zhotovení. Stránky přesně odpovídají mému požadavku. PLOTY-MONTAZ.CZ. Jednoznačně doporučuji tuto firmu.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK