wordpress pluginy

Programování pluginů pro WordPress

Redakční systém WordPress nabízí již od počátku rozsáhlou výbavu funkcí a možností, ale je možné, že ta kterou právě potřebujete, stále chybí. Kromě našeho vlastního redakčního systému BeCMS 3.9.0 nabízíme i komplexní služby právě pro opensourcový systém WordPress.

Zabýváme se kompletním výrobním procesem od malých widgetů až po náročnější pluginy. Popište nám svou představu, my provedeme technickou analýzu a následně již nic nebrání, abychom vám plugin naprogramovali.

Jak vlastně pluginy fungují?

Ideologií systému WordPress je jeho flexibilita a jednoduchost. Ve výchozí podobě nabízí systém pouze základní vybavení a další funkce můžeme do systému dodat za pomoci pluginů. Plugin je jednoduše řečeno nástroj, který rozšiřuje základní funkce WordPressu. Tímto jednoduchým způsobem vám dokážeme personifikovat www stránky k obrazu vašemu.

Kromě návrhu nového, unikátního a plnohodnotného pluginu, dokážeme navrhnout i takový, který bude spolupracovat s již existujícím pluginem. Kooperací více pluginů můžeme dosáhnout ještě efektivnější práce a posunout tak systém na zcela novou úroveň.

Pluginy 2.0 – externí API

Přemýšleli jste například o integraci Google mapy, která bude zobrazovat polohy vašich poboček, oblíbených míst nebo aktuální polohy odeslaných balíků z vašeho internetového obchodu? To je jen názorná ukázka externích služeb, které můžeme zakomponovat do vašeho pluginu.

Je takřka pravidlem, že každý z významných portálů nabízí programátorům tzv. API. Jedná se o rozhraní obsahující knihovny, funkce a protokoly daného portálu. Propojením vašeho Wordpress systému s veřejně známými portály přes tato API rozhraní, dokážete nabídnout svým návštěvníkům ještě více než konkurence.

Naše reference
Zbožový srovnávač TipCen Žehlíme rádi - žehlení na zakázku BomBio - tvorba loga
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Služby poskytované společností BECORP GROUP s.r.o. hodnotím velmi pozitivně. Po celou dobu jsem jednala s panem Jiřím Bergerem, jednání probíhala jak na osobní úrovni, tak formou e-mailu, vše naprosto korektně a profesionálně. Oceňuji především rychlé jednání, spolehlivost, ...
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK