webová řešení

O nás

Naše práce nás baví

Naše práce je naším koníčkem. Kdo to zná, ví, že je pak práce ovedena mnohem lépe a rychleji, než u prací, které nás přirozeně nebaví. Webové stránky, internetové e-shopy, aplikace loga, plakáty a další zakázky práce děláme vždy s úměvem na tváři. Hrajeme si s detaily a zkoušíme mnoho možností, abychom nakonec vybrali tu nejvhodnější.

Prioritou je osobní přístup

Každá zakázka je individuální a je také potřeba k ní tak přistupovat. S každým klientem se vždy snažíme osobně prodiskutovat jeho potřeby a požadavky, abychom za jejich základě mohli nabídnout tu nejlepší variantu webové stránky, e-shopu či jiného produktu. Nikdy se nesnažíme klientovi za každou cenu vnutit to nejdražší řešení, ale takové, které bude přesně odpovídat jeho potřebám.

Dlouholeté zkušenosti

Již mnoho let nabízíme kompletní služby z oblasti webdesignu – tvorbu, propagaci, servis. Téměř vše se neustále vyvíjí. I my držíme krok s dobou a učíme se nové kousky, abychom vám mohli nabídnout ty nejnovější technologie, marketingové strategie a obchodní postupy, které vám pomohou ve vašem podnikání.

Nabízíme vám ty nejnovější technologie ze světa internetu. Neustále se snažíme zlepšovat naše metody a způsoby tvorby webových stránek. Dodržujeme světově uznávané standardy webových technologií a snažíme se vaše podnikání podporovat na té nejvyšší úrovni.

Nejde vždy jen o business

Podporujeme

Baví nás nejen naše práce, ale i sportování. Po celodením vysedávání v kanceláři je sport velmi dobrým receptem na shození fyzických i mentálních přebytečných kil. Proto již několikátým rokem podporujeme plzeňský futsalový tým, za který kopou i naši kolegové. V roce 2013/2014 se stali kluci mistry 3.B třídy a postoupili do vyšší soutěže, kde jsou zatím (10/2015) absoluteně suveréní a po 9-ti zápasech drží bez ztráty jediného bodu první příčku tabulky. V této skvělé sérii kluci pokračovali i po zimní přestávce a výsledkem bylo opět vítězství ve své třídě a postup do druhé nejvyšší venkovní soutěže v Plzeňském kraji.

Pomáháme

Snažíme se pomáhat i těm, kteří již od malička nemají takové štěstí, třeba kvůli místu svého narození. Finančně podporujeme projekt SkutecnyDarek.cz neziskové organizace Člověk v tísni, o.p.s., který pomáhá potřebným dětem i celým rodinám v Africe skutečnými dárky, které denně potřebují ke svému životu.

Kariéra u nás

Chceš se i ty stát součástí našeho týmu? Mrkni na aktuálně volné pracovní pozice, možná hledáme právě tebe.

Naše reference
Výroba loga a vizitek pro wellness salón Moderní stránka kadeřnického salónu Super designový web energetického nápoje
zobrazit další
Napsali o nás
S firmou BECORP jsme velice spokojeni. Vždy nám vychází vstříc a naše požadované úpravy a doplňující akce jsou realizovány během dne. Ceny jsou vyhovující.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK