webová řešení

Snažíme se vám zlepšit konec prázdnin, prodlužujeme AKCI

S koncem prázdnin a podle počasí i léta, se vám snažíme přinést alespoň něco dobrého pro zlepšení nálady.

Prodlužujeme naší AKCI – nabízíme náš multifunkční internetový obchod (e-shop) se slevou 67% – pouze za 7.900 Kč. Ušetříte tak neuvěřitelných 16.100 Kč.

Akce platí již pro posledních pár zájemců, proto neváhejte a kontaktujte nás.

Nová verze internetového obchodu Lite

Naši vývojáři pro vás také připravili novou verzi našeho internetového obchodu s označením Lite. Tato verze e-shopu je zjednodušenou verzí klasického obchodu a postrádá některé funkce, ale oplývá dvěmi obrovskými výhodami.

Tou první je cena. Internetový obchod Lite pořídíte na neuvěřitelných 4.900 Kč. Pouze necelá pětitisícovka vám stačí k tomu, abyste sami mohli začít podnikat na internetu.

Druhou výhodou Lite verze je velmi jednoduchá integrovatelnost přímo do vašich webových stránek. Zatímco verze Maxi je „samostatná jednotka“. Verze Lite je velmi lehce integrovatelný modul, který lze během několika desítek minut přizpůsobit právě vašim webovým stránkám po technické i designové stránce, takže stránka sama ani nemusí vypadat jako e-shop, což zákazníci jistě ocení.

V současné chvíli pro vás připravujeme DEMO verzi verze Lite, abyste si sami mohli vyzkoušet jaké výhody skýtá.

Naše reference
Nový responzivní web pro pražský autobazar Zbrusu nový moderní e-shop se sportovním vybavením Výroba e-shopu se stylovými dřevěnými doplňky
zobrazit další
Napsali o nás
Perfektně odvedená práce webových stránek, skvělá komunikace a krátká doba zhotovení. Stránky přesně odpovídají mému požadavku. PLOTY-MONTAZ.CZ. Jednoznačně doporučuji tuto firmu.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK