tvorba e-shopů

Ceník internetových obchodů

E-shopy jsou primárně určené k prodeji produktů a sebemenší problém, kdy si návštěvník neví rady nebo rychle nenajde co hledá, snižuje prodeje, obraty a především zisky. Již více než 10 let vyvíjíme vlastní e-shopový systém s celou řadou rozšiřujících modulů. Díky dlouhodobému vývoji máme celý systém řádně prověřen samotnými uživateli a minimalizuujeme tak riziko případných chyb.

Jednoproduktový e-shop

Cena od 11 000 Kč

Jednoduchá, avšak o to efektivnější varianta e-shopu, která je vhodná pro obchody s velmi malým počtem produktů. Jednoproduktový internetový obchod neobsahuje kategorie, diskuse či hodnocení produktů. Nabízí jednodušší a přehlednější strukturu s mnohem větším prostorem pro samotné produkty.

E-shop na míru

Cena od 19 000 Kč

Plnohodnotný internetový obchod se všemi běžnými funkcemi, i něčím navíc. Pro e-shop lze využít předpřipravený šablonový vzhled nebo vytvořit originální design zcela na míru vašemu podnikání. Již v základním nastavení nabízí náš e-shopový systém stovky funkcí.

Responzivní e-shop na míru

Cena od 29 000 Kč

Chcete-li oslovit také návštěvníky, kteří na váš internetový obchod zavítají skrze mobilní zařízení typu tablet či smartphone, je dobré e-shop pro tyto zařízení přizpůsobit. Díky responzivnímu zobrazení vám budou přicházet objednávky i od mobilních uživatelů. V dnešní době tuto variantu velmi doporučujeme, neboť využívání mobilních zařízení při surfování po internetu stále roste.

Zobrazit funkce e-shopu

Naše reference
Tvorba moderního webu nabízející zábavný způsob výuky angličtiny Moderní responzivní plný funkcí pro plzeňskou cestovní kancelář Jednoduchý web OSVČ nabízející žehlení prádla
zobrazit další
Napsali o nás
Firma BECORP pro nás vytvořila již řadu internetových řešení přesně podle našich požadavků a potřeb. Po celou dobu naší několikaleté spolupráce nám vychází ve všem vstříc. Jejich práce je pečlivá, rychlá a mohu je tedy jen doporučit.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK