tvorba e-shopů

Ceník internetových obchodů

E-shopy jsou primárně určené k prodeji produktů a sebemenší problém, kdy si návštěvník neví rady nebo rychle nenajde co hledá, snižuje prodeje, obraty a především zisky. Již více než 10 let vyvíjíme vlastní e-shopový systém s celou řadou rozšiřujících modulů. Díky dlouhodobému vývoji máme celý systém řádně prověřen samotnými uživateli a minimalizuujeme tak riziko případných chyb.

Jednoproduktový e-shop

Cena od 11 000 Kč

Jednoduchá, avšak o to efektivnější varianta e-shopu, která je vhodná pro obchody s velmi malým počtem produktů. Jednoproduktový internetový obchod neobsahuje kategorie, diskuse či hodnocení produktů. Nabízí jednodušší a přehlednější strukturu s mnohem větším prostorem pro samotné produkty.

E-shop na míru

Cena od 19 000 Kč

Plnohodnotný internetový obchod se všemi běžnými funkcemi, i něčím navíc. Pro e-shop lze využít předpřipravený šablonový vzhled nebo vytvořit originální design zcela na míru vašemu podnikání. Již v základním nastavení nabízí náš e-shopový systém stovky funkcí.

Responzivní e-shop na míru

Cena od 29 000 Kč

Chcete-li oslovit také návštěvníky, kteří na váš internetový obchod zavítají skrze mobilní zařízení typu tablet či smartphone, je dobré e-shop pro tyto zařízení přizpůsobit. Díky responzivnímu zobrazení vám budou přicházet objednávky i od mobilních uživatelů. V dnešní době tuto variantu velmi doporučujeme, neboť využívání mobilních zařízení při surfování po internetu stále roste.

Zobrazit funkce e-shopu

Naše reference
Propracovaná internetová stránka se zájezdy pro školy Výroba responzivního portálu s auto-moto inzeráty a poptávkou Tvorba moderního webu nabízející zábavný způsob výuky angličtiny
zobrazit další
Napsali o nás
Profesionální přístup a skvělé jednání s zákazníkem, jsem nad míru spokojen.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK