tvorba e-shopů

Tvorba internetových obchodů

Chcete začít prodávat své produkty online na internetu? Pak budete nejspíše potřebovat internetový obchod. A co vyzkoušet ten náš? Více než 10 let vyvíjíme e-shopový systém, který neustále zlepšujeme a inovujeme. Rychlé a intuitivní prostředí, stovky užitečných funkcí, přehledná administrace včetně fakturačního systému. Co od e-shopu očekáváte, vy?

Je potřeba si uvědomit, že internetové obchody jsou především obchodní nástroje, zaměřené jen a pouze na prodej zboží. A navíc pracují tvrději, než váš nejlepší zaměstnanec – 24 hodin denně. Aby vám tedy e-shop přinášel očekávané výsledky, je třeba, aby zaujal návštěvníky na první pohled, rychle se načítal a nezdržoval uživatele, zaujal funkcemi, které konkurence nenabízí a budil pocit jistoty a důvěryhodnosti. Všechny tyto faktory ovlivňují myšlení potenciálních zákazníků.

Zobrazit funkce e-shopu

Co umí náš internetový obchod

Předběhněte konkurenci

Nákup zboží přes internetové obchody se stal velmi oblíbeným díky své dostupnosti a mnohdy lepším cenám oproti kamenným obchodům. Nezůstávejte pozadu a řekněte si o vlastní internetový obchod na míru, s moderním vzhledem a redakčním systémem pro pohodlnou správu produktů a objednávek.

Chcete-li být úspěšnější než vaše konkurence, je vhodné zajistit pro internetový obchod kvalitní SEO (optimalizaci pro vyhledávače) a používat vhodné metody internetového marketingu.

Jak rozjet nový internetový obchod

Jak náš e-shop vypadá?

Ceník tvorby internetových obchodů

Výroba internetového obchodu se obecně řadí mezi složitější webové aplikace. Dlouhodobým vývojem však máme připravené základní moduly, které doprogramujeme na míru vašim potřebám. A tím cenu za vývoj e-shopu výrazně snížíme.

Zobrazit ceník e-shopů

Naše reference
Výroba e-shopu se stylovými dřevěnými doplňky Tvorba www stránky pro pražský hotel v centru metropole E-shop se fotbalovým vybavením
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Na základě úspěšné spolupráce při tvorbě stránek ivenezuela.cz jsme se obrátili na tuto firmu i s dalším naším projektem - zájezdy pro děti. Výsledek hovoří za vše. Spokojenost je jak na straně klienta, ke kterému se dostávají aktuální informace o volných místech a ...
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK