tvorba e-shopů

Tvorba internetových obchodů

Chcete začít prodávat své produkty online na internetu? Pak budete nejspíše potřebovat internetový obchod. A co vyzkoušet ten náš? Více než 10 let vyvíjíme e-shopový systém, který neustále zlepšujeme a inovujeme. Rychlé a intuitivní prostředí, stovky užitečných funkcí, přehledná administrace včetně fakturačního systému. Co od e-shopu očekáváte, vy?

Je potřeba si uvědomit, že internetové obchody jsou především obchodní nástroje, zaměřené jen a pouze na prodej zboží. A navíc pracují tvrději, než váš nejlepší zaměstnanec – 24 hodin denně. Aby vám tedy e-shop přinášel očekávané výsledky, je třeba, aby zaujal návštěvníky na první pohled, rychle se načítal a nezdržoval uživatele, zaujal funkcemi, které konkurence nenabízí a budil pocit jistoty a důvěryhodnosti. Všechny tyto faktory ovlivňují myšlení potenciálních zákazníků.

Zobrazit funkce e-shopu

Co umí náš internetový obchod

Předběhněte konkurenci

Nákup zboží přes internetové obchody se stal velmi oblíbeným díky své dostupnosti a mnohdy lepším cenám oproti kamenným obchodům. Nezůstávejte pozadu a řekněte si o vlastní internetový obchod na míru, s moderním vzhledem a redakčním systémem pro pohodlnou správu produktů a objednávek.

Chcete-li být úspěšnější než vaše konkurence, je vhodné zajistit pro internetový obchod kvalitní SEO (optimalizaci pro vyhledávače) a používat vhodné metody internetového marketingu.

Jak rozjet nový internetový obchod

Jak náš e-shop vypadá?

Ceník tvorby internetových obchodů

Výroba internetového obchodu se obecně řadí mezi složitější webové aplikace. Dlouhodobým vývojem však máme připravené základní moduly, které doprogramujeme na míru vašim potřebám. A tím cenu za vývoj e-shopu výrazně snížíme.

Zobrazit ceník e-shopů

Naše reference
Responzivní web pro moderní online prezentace Redesign www stránky s napojením na externí podnikový systém Super designový web energetického nápoje
zobrazit další
Napsali o nás
Spolupráce s firmou BECORP studio byla bezproblémová a pozitivní reakce zákazníků na moji novou webovou stránku je to nejlepší jejich vysvědčení. Mohu jen doporučit.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK