webové aplikace

Tvorba a vývoj webových aplikací

Na internetu se všichni setkáváme s webovými online aplikacemi dnes a denně. Formuláře, kalkulátory, počítadla, moduly, pluginy, galerie, live chaty, ankety a mnoho dalších. Webové stránky, které nabízejí jakoukoliv interaktivní online aplikaci, dokáží mnohem lépe udržet a zabavit návštěvníky, kteří je navštíví. A čím více času stráví uživatel na vaší internetové stránce, tím vyšší je šance, že se změní na zákazníka.

Užitečné webové aplikace uživatelé milují

Většina uživatelů hledá na internetu informace. A chtějí je rychle a pokud možno co nejpohodlněji získat. Myslíte v tomto ohledu na návštěvníky vašich www stránek? Nabízíte jim maximální pohodlí při hledání a procházení informací? A vaše konkurence?

Nabídněte uživatelům užitečnou aplikaci, která jim spočítá výši úroků půjčky (kalkulátor), umožní označit vybranné části textu (zvýrazňovač) anebo jakoukoliv jinou, kterou návštěvníci ocení. Lidé milují aplikace, které jim jakkoliv pomohou a usnadní čas a práci.

Příklady webových aplikací

Jsme schopni vám vytvořit jakoukoliv webovou aplikaci na míru vašim potřebám a požadavkům. Výroba, vývoj a využití webové aplikaci vám může pomoci zautomatizovat řadu procesů a optimalizovat tak vaše výdaje, minimaliziovat riziko chyb a naopak maximalizovat zisky.

Newsletter

Informujte své zákazníky o nových nabídkách, slevách a akčních cenách pomocí e-mailového newsletteru. Jedná se o výhodnou strategii internetového marketingu, která vás nestojí téměř nic a přináší nevídané výsledky.

Webové kalkulátory

Kalkulátory se staly mezi uživateli internetu velmi oblíbenou záležitostí. Pomocí nich si každý může spočítat například hypotéku, čistou mzdu nebo návratnost svých investic. Možnostem využití online kalkulátorů se meze nekladou, téměř nic není v tomto ohledu nemožné.

Elektronické zpracování formulářů

Naprogramujeme vaše stránky tak, aby dokázaly automticky zpracovávat formuláře, které návštěvníci vyplní. Uživatel může v klidu domácího prostředí vyplnit a odeslat tiskopis. Program automaticky všechny vyplněné údaje zkontroluje a případně ihned upozorní na chyby.

Chat, diskusní fórum

Váš e-shop můžeme zatraktivnit doplněním live chatu či diskusního fóra, kde se budou moci vaši návštěvníci vyjadřovat k problémům, výrobkům či jen tak volně diskutovat mezi sebou.

Interaktivní fotogalerie

Podle vašeho přání můžeme vytvořit jednotlivé kategorie a podkategorie fotografií pro lepší orientaci. Interaktivní fotogalerie jsou také částé u internetových obchodů, kde jsou velmi důležité při prezentaci portfolia výrobků.

Ankety, soutěže

Každý návštěvník www stránek se rád zapojí do ankety nebo soutěže o drobné ceny. Pořádáním nejrůznějších soutěží si zajistíte, že se k vám budou návštěvníci stále rádi vracet.

RSS, XML výpisy

Jedná se o technologii, která vám umožňuje získat rychle informace z webových serverů. Šetří vám čas, a tím i peníze. RSS či XML feedy jsou automaticky zpracovávány v pravidelných intervalech a údaje na vašich stránkách jsou tak stále aktivní. Feedy lze využít např. k pravidelné automatické aktualizaci produktového katalogu.

Naše reference
Výroba e-shopu se stylovými dřevěnými doplňky Moderní responzivní web nabízející lázeňské služby a pobyty Inzertní webový portál na pronájem reklamních ploch
zobrazit další
Napsali o nás
Děkuji moc za zpracování intranetu. Je to ještě lepší, než jsem čekal. Je vidět, že u práce přemýšlíte a záleží vám na výsledku. Rozhodně vás rád doporučím dál. Až budu příště něco potřebovat, budete první, na koho se obrátím.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK