mobilní aplikace

Tvorba a vývoj mobilních aplikací

Mobilní telefon s aplikacemi nosí v kapse snad každý. Aplikace usnadňují uživateli mobilního zařízení práci, orientaci, komunikují s ním, vyhledávají informace a mnoho dalšího. Máte nápad na skvělou mobilní aplikaci? My vám ji naprogramujeme.

Na sektor vývoje mobilních aplikacích se v posledních letech zaměřujeme stále více a díky tomu jsme schopni vyvinout aplikace od jednoduchých odkazů až po komplexní software komunikující s datovým obsahem internetových stránek.

Vývoj aplikací na míru pro všechny 3 platformy

Android

Mobilní operační systém Android dnes neotřesitelně drží první příčku v počtu mobilních zařízení, které jej používají. Také počet aplikací pro tento systém se pohybuje v řádech statisíců. Android pohání modely mobilních zařízení světových značek Samsung, LG, HTC a mnoho dalších.

iOS

Systém iOS od americké společnosti Apple využívají zařízení iPhone či iPad. V tuzemsku jsou tyto produkty brány stále spíše jako prémiové, ale komunita uživatelů Applu je velmi silná cílová skupina z pohledu kupní síly.

Windows phone

Třetím mobilním operačním systémem do party je Windows phone od známé společnosti Microsoft. Tento systém má nejslabší zastoupení co do počtu uživatelů, ale byla by chyba na tento systém zapomínat. I uživatelé s telefony Lumia, na kterých je Windows phone nainstalován, se mohou stát vašimi zákazníky.

Na co klademe důraz?

Naší hlavní prioritou je spokojenost klienta. Nejprve si od vás necháme popsat vaši představu o mobilní aplikaci, kterou následně posoudíme z technického hlediska. Jakmile je dokumentace pro vznik aplikace vypracována, pak nic nebrání samotnému vývoji. Závěrem probíhá testování aplikace a případné připomínky, které budou do výsledného produktu ještě zapracovány.

Příklady mobilních aplikací

  • vědomostní aplikace v podobě kvízů
  • věrnostní programy pro sbírání bodů
  • aplikace pro třídění a správu dat
  • kancelářské aplikace usnadňující každodenní pracovní život
  • mapy s vyznačenými místy vašich poboček
  • aplikace pro úpravy obrázkových souborů
  • aplikace ulehčující nákup v internetových obchodech
Naše reference
Kompletní redesign e-shopu s napojením na skladový systém Redesign www stránky s napojením na externí podnikový systém Nový responzivní web pro pražský autobazar
zobrazit další
Napsali o nás
Spolupráce s firmou BECORP byla od začátku do konce perfektní. Rychlé a přesné zpracování grafického návrhu dle našich představ a požadavků. Již za pár dnů od schválení finálního designu byly stránky naplněny texty, fotkami, formuláři a plně připraveny pro vypuštění do ...
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK