webová řešení

Zbrusu nový moderní e-shop se sportovním vybavením

  • Automatický export XML
  • Design
  • Fulltextové vyhledávání
  • Interaktivní foto-galerie
  • Internetový obchod (e-shop)
  • Kódování HTML/CSS
  • Programování v PHP
  • Redakční systém BeCMS
  • Redesign webové stránky
Zbrusu nový moderní e-shop se sportovním vybavením

Popis projektu

Pro zaběhnutou prodejnu sportovního oblečení a vybavení v Plzni jsme vytvořili zbrusu nový internetový obchod, který nahradil původní, jehož vzhled a funkce již neodpovídaly aktuálním technologiím a potřebám uživatelů. Vzhled nového e-shopu je moderní, vzdušný, přehledný a postavený na, možná až trochu, agresivních barvách, které mají za úkol vrytí do paměti uživateli.

Produkdy e-shopu jsou rozděleny do několika kategoriích, které jsou dostupné na všech podstránkách a uživatel mezi nimi tak může velmi rychle, v případě potřeby, přecházet. Produky v kategoriích jsou zobrazeny velmi přehledně, bez zbytečných rušících elementů.

V patičce e-shopu je integrován interaktivní plugin napojený na profil prodejny na Facebooku. Plugin zobrazuje nejnovější uživatele, kterým se profil na dané sociální síti líbí a má za úkol umožnit novým uživatelům o jednoduchý „lajk“ stránky.

Naše reference
Kompletní redesign e-shopu s napojením na skladový systém Výroba e-shopu se stylovými dřevěnými doplňky Tvorba firemního webu pro nadnárodní strojírenskou společnost
zobrazit další
Napsali o nás
Spolupráci s p. Bergerem mohu doporučit pro solidní jednání a kvalitně odvedenou práci. Do budoucna plánujeme vzájemně spolupracovat na dalším vývoji.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK