webová řešení

Wordpressový plugin pro překlady textů

  • Design
  • Implementace externího softwaru
  • Kódování HTML/CSS
  • Multijazyčnost
  • Objednávkový systém
  • Programování pro WordPress
  • Programování v PHP
  • Správa webové stránky, aktualizace
Wordpressový plugin pro překlady textů

Popis projektu

StreamAPI je online služba pro pohodlný překlad textů webových stránek od společnosti idioma s.r.o. Plugin je určený pro open-sourcový systém Wordpress – uživateli jednoduše stačí si plugin stáhnout, nainstalovat a začít používat.

Hlavní a základní funkcionalitou pluginu je poskytnout uživateli systému WordPress multijazyčné prostředí, které je schopen si sám spravovat. Pokud má zájem, může využít integrované funkce profesionálního překladu společnosti idioma s.r.o. Uživatel jednoduše vybere stránku či skupinu stránek jenž chce přeložit, tyto texty jsou následně odeslány na odhad ceny. Ta je během několika málo sekund automaticky doručena zpět. Pokud s ní uživatel souhlasí, objedná překlad. Přeložené texty jsou v řádu dní doručeny zpět do systému, kde je uživatel jedním kliknutím vypublikuje a jeho stránka se tak rázem stává multijazyčnou. Pro náročné zákazníky je možnost objednat i tzv. proofreading, kdy jsou přeložené texty opětovně kontrolovány dalšími překladately, čímž se výrazně minimalizuje možný výskyt chyby.

Naše reference
Zbrusu nový moderní e-shop se sportovním vybavením Responzivní web pro moderní online prezentace Moderní stránka kadeřnického salónu
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Děkuji moc za zpracování intranetu. Je to ještě lepší, než jsem čekal. Je vidět, že u práce přemýšlíte a záleží vám na výsledku. Rozhodně vás rád doporučím dál. Až budu příště něco potřebovat, budete první, na koho se obrátím.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK