webová řešení

Vývoj užitečné mobilní aplikace pro iOS a Android

  • Design
  • Implementace externího softwaru
  • Kódování HTML/CSS
  • Kontaktní / poptávakový formulář
  • Mobilní verze (responzivní design)
  • Programování v PHP
  • Redakční systém BeCMS
  • Speciální moduly na míru pro BeCMS
  • Vývoj mobilní aplikace
Vývoj užitečné mobilní aplikace pro iOS a Android

Popis projektu

Defekt či porucha automobilu je vždy nepříjmená záležitost a občas se přihodí každému motoristovi. Nová mobilní aplikace, na jejíž vývoj jsme vyhráli výběrové řízení, vám však pomůže snadno a rychle najít nejbližší odtahovou službu.

Mobilní aplikace slouží především, ale nejen, motoristům v nouzi. Po stažení a otevření aplikace se vám ihned zobrazí nejbližší odtahová služba k vaší aktuální poloze. Vybranou odtahovou službu můžete stisknutím jednoho tlačítka kontaktovat telefonátem či smskou, zobrazit si její přesnou polohu anebo webové stránky.

Aplikace také nabízí možnost filtrování odtahových služeb dle typu vašeho vozu (dodávka, nákladní, motocykl) a informaci o otevírací době odtahové služby. Mimo rychlý kontakt odtahové služby v nesnázi, můžete díky aplikaci ale také sjednat výhodné pojištění anebo zadat poptávku po odtahu či dovozu vozu ze zahraničí. Tato poptávka je poté rozeslána všem odtahovým službám s dokončenou registrací, které vám mohou na poptávaný odtah zaslat nabídku.

Naše reference
Tvorba moderního webu nabízející zábavný způsob výuky angličtiny Výroba e-shopu se stylovými dřevěnými doplňky Nový responzivní web pro pražský autobazar
zobrazit další
Napsali o nás
Happy with the service and very easy to communicate with.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK