webová řešení

Vývoj informačního systému velké stavební společnosti

 • Design
 • Grafické služby
 • Kódování HTML/CSS
 • Kontaktní / poptávakový formulář
 • Mobilní verze (responzivní design)
 • Programování v PHP
 • Redakční systém BeCMS
 • Rezervační systém
 • Speciální moduly na míru pro BeCMS
 • Správa webové stránky, aktualizace
 • Vývoj mobilní aplikace
Vývoj informačního systému velké stavební společnosti

Popis projektu

Pro velkou středočeskou stavební společnost jsme vyvinuli informační a evidenční systém, díky kterému stavbyvedoucí jednoduše spravují zakázky – stavby, rozdělují zaměstnance a stroje na jednotlivé stavby a vzájemně je párují. Systém celkově velmi urychluje a usnadňuje práci vedoucím pracovníkům a zpřehledňuje evidenci práce.

Vedoucí pracovníci mají k dispozici přehledný seznam všech aktuálních zakázek společnosti v týdenních a měsíčních kalendářních přehledech. Jednoduchým způsobem drag&drop může na konkrétní den či dny přidělit na stavbu konkrétního zaměstnance a/nebo firemní stroj. Systém v tomto případě automaticky zašle notifikaci danému pracovníkovi do mobilní aplikace, která byla součástí vývoje informačního systému.

Díky všem zadaným datům má systém k dispozici dostatek údajů pro automatické generování pracovních výkazů všech pracovníků. Na konci měsíce každému pracovníkovi systém tento výkaz vygeneruje. Po kontrole výkazu jej pracovník jedním kliknutím zašle e-mailem na účetní oddělení. Kopii si může pracovník stáhnout v PDF či vytisknout.

(Z logických důvodů vám bohužel nemůžeme ukázat vnitřní části interního informačního systému.)

Naše reference
Propracovaná internetová stránka se zájezdy pro školy Výroba loga a vizitek pro wellness salón Responzivní web pro moderní online prezentace
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
S výsledkem jsem velmi spokojena. Dobré nápady a pěkná grafika.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK