webová řešení

Vývoj informačního systému velké stavební společnosti

 • Design
 • Grafické služby
 • Kódování HTML/CSS
 • Kontaktní / poptávakový formulář
 • Mobilní verze (responzivní design)
 • Programování v PHP
 • Redakční systém BeCMS
 • Rezervační systém
 • Speciální moduly na míru pro BeCMS
 • Správa webové stránky, aktualizace
 • Vývoj mobilní aplikace
Vývoj informačního systému velké stavební společnosti

Popis projektu

Pro velkou středočeskou stavební společnost jsme vyvinuli informační a evidenční systém, díky kterému stavbyvedoucí jednoduše spravují zakázky – stavby, rozdělují zaměstnance a stroje na jednotlivé stavby a vzájemně je párují. Systém celkově velmi urychluje a usnadňuje práci vedoucím pracovníkům a zpřehledňuje evidenci práce.

Vedoucí pracovníci mají k dispozici přehledný seznam všech aktuálních zakázek společnosti v týdenních a měsíčních kalendářních přehledech. Jednoduchým způsobem drag&drop může na konkrétní den či dny přidělit na stavbu konkrétního zaměstnance a/nebo firemní stroj. Systém v tomto případě automaticky zašle notifikaci danému pracovníkovi do mobilní aplikace, která byla součástí vývoje informačního systému.

Díky všem zadaným datům má systém k dispozici dostatek údajů pro automatické generování pracovních výkazů všech pracovníků. Na konci měsíce každému pracovníkovi systém tento výkaz vygeneruje. Po kontrole výkazu jej pracovník jedním kliknutím zašle e-mailem na účetní oddělení. Kopii si může pracovník stáhnout v PDF či vytisknout.

(Z logických důvodů vám bohužel nemůžeme ukázat vnitřní části interního informačního systému.)

Naše reference
Moderní responzivní web nabízející lázeňské služby a pobyty E-shop se fotbalovým vybavením Moderní stránka kadeřnického salónu
zobrazit další
Napsali o nás
Výborná spolupráce. Web splňuje všechny naše požadavky. Vřele doporučuji.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK