webová řešení

Vývoj informačního systému na míru pro menší a střední podniky a OSVČ

 • Automatický export XML
 • Design
 • Implementace externího softwaru
 • Kódování HTML/CSS
 • Kontaktní / poptávakový formulář
 • Online kalkulátory
 • Podrobný filtr záznamů
 • Programování v PHP
 • Redakční systém BeCMS
 • Speciální moduly na míru pro BeCMS
 • Správa webové stránky, aktualizace
Vývoj informačního systému na míru pro menší a střední podniky a OSVČ

Popis projektu

Ikdyž jsme plzeňské webdesignové studio, působíme v rámci celé ČR. A právě pro jednoho z našich brněnských klientů jsme dostali za úkol vymyslet a naprogramovat menší informační online systém pro kompletní správu agendy menších a středních právnických osob anebo OSVČ. Nebylo to jednoduché a vývoj trval dlouhé měsíce, ale výzvy máme rádi.

Po jednoduché a rychlé registraci dostane uživatel možnost kompletní správy svojí agendy – tedy svých obchodních kontaktů, zakázek, objednávek, nákladů, nabídek, dodacích listů či faktur. Na jednom místě má tak opravdu vše potřebné k plynulému řízení a správě společnosti, důležité dokumenty pro obchodní partnery, účetní oddělení nebo čistě obchodní potřebu.

Systém umožňuje tisk či export všech dokumentů do formátu PDF, jejich kopírování či vzájemné propojení – např. zakázka – objednávky, výdaje, náklady ⇒ faktury. Aplikace umožňuje přiřadit k zakázce vlastní zaměstnance, externisty či jiné pracovníky s definovanými hodinovýim sazbami, díky čemuž systém automaticky vypočítává náklady a v reálném čase je aktualizuje v tabulkách.

Pro co nejpohodlnější práci s celým informačním systémem jsou ve všech modulech naprogramované také různé řadící či filtrovací funkce, které pomohou především ve větším množství dokumentů rychleji nalézt ten pravý. Přehledné grafy pro různá časová období, které systém automaticky generuje, jen podtrhují robustnost a skvělou použitelnost webové aplikace v reálném obchodním světě.

Naše reference
Moderní stránka kadeřnického salónu Zbrusu nový moderní e-shop se sportovním vybavením Kompletní redesign e-shopu s napojením na skladový systém
zobrazit další
Napsali o nás
Děkujeme za skvělou spolupráci při výrobě webových stránek www.pronajmu-reklamu.cz. Doporučuji tuto firmu.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK