webová řešení

Výroba webové stránky pro OSVČ nabízející výstavbu plotů

  • Animované bannery
  • Design
  • Interaktivní foto-galerie
  • Kódování HTML/CSS
  • Kontaktní / poptávakový formulář
  • Mobilní verze (responzivní design)
  • Programování v PHP
  • Redakční systém BeCMS
  • Redesign webové stránky
Výroba webové stránky pro OSVČ nabízející výstavbu plotů

Popis projektu

Provedli jsme kompletní redesign webu české firmy specializující se výhradně na dodání a montáž všech druhů drátěných plotů, oplocení, zahradních bran a branek. Původní stránky již nebyly dlouhou dobu vzhledově a funkčně vyhovující a proto musel přijít rázný krok.

Nový web je postaven na nových technologiích a moderním designu. V hlavičce webu je použit krátký videoshot, který jasně představuje tématické zaměření firmy. Stránka má za úkol především prezentovat služby společnosti, návštěvník se tak dozví vše potřebné o montáži plotů. Může si také prohlédnout dosud realizované zakázky – reference a nechat se případně inspirovat.

V neposlední řadě může zájemce o služby středočeské firmy na webu vyplnit jednoduchý online formulář a zaslat tak nezávaznou poptávku, na základě které jej pracovníci firmy obratem kontaktují.

Součástí nové www stránky je také interní online kalkulátor, který pravidelně využívají pracovníci firmy k tomu, aby mohli v co nejkratším čase zaslat konkrétní nabídku potenciálnímu zákazníkovi. V kalkulátoru jednoduše naklikají všechny potřebné údaje – rozměry pozemku k oplocení, typ a materiál plochu a případně branky či brány. Kalkulátor automaticky spočítá všechen potřebný materiál k výstavbě plotu a vygeneruje přehlednou PDF nabídku, kterou pracovníci mohou obratem poslat zákazníkovi e-mailem.

Naše reference
Tvorba originálního loga Tvorba jednoduchého a moderního webu Nový responzivní web pro pražský autobazar
zobrazit další
Napsali o nás
Skvělá spolupráce, profesionální team! Děkujeme a doporučujeme.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK