webová řešení

Výroba webové stránky pro OSVČ nabízející výstavbu plotů

  • Animované bannery
  • Design
  • Interaktivní foto-galerie
  • Kódování HTML/CSS
  • Kontaktní / poptávakový formulář
  • Mobilní verze (responzivní design)
  • Programování v PHP
  • Redakční systém BeCMS
  • Redesign webové stránky
Výroba webové stránky pro OSVČ nabízející výstavbu plotů

Popis projektu

Provedli jsme kompletní redesign webu české firmy specializující se výhradně na dodání a montáž všech druhů drátěných plotů, oplocení, zahradních bran a branek. Původní stránky již nebyly dlouhou dobu vzhledově a funkčně vyhovující a proto musel přijít rázný krok.

Nový web je postaven na nových technologiích a moderním designu. V hlavičce webu je použit krátký videoshot, který jasně představuje tématické zaměření firmy. Stránka má za úkol především prezentovat služby společnosti, návštěvník se tak dozví vše potřebné o montáži plotů. Může si také prohlédnout dosud realizované zakázky – reference a nechat se případně inspirovat.

V neposlední řadě může zájemce o služby středočeské firmy na webu vyplnit jednoduchý online formulář a zaslat tak nezávaznou poptávku, na základě které jej pracovníci firmy obratem kontaktují.

Součástí nové www stránky je také interní online kalkulátor, který pravidelně využívají pracovníci firmy k tomu, aby mohli v co nejkratším čase zaslat konkrétní nabídku potenciálnímu zákazníkovi. V kalkulátoru jednoduše naklikají všechny potřebné údaje – rozměry pozemku k oplocení, typ a materiál plochu a případně branky či brány. Kalkulátor automaticky spočítá všechen potřebný materiál k výstavbě plotu a vygeneruje přehlednou PDF nabídku, kterou pracovníci mohou obratem poslat zákazníkovi e-mailem.

Naše reference
Nový responzivní web pro pražský autobazar Výroba e-shopu se stylovými dřevěnými doplňky Tvorba firemního webu pro nadnárodní strojírenskou společnost
zobrazit další
Napsali o nás
Happy with the service and very easy to communicate with.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK