webová řešení

Unikátní web knihy Křižovatka zvaná Balkán

  • Design
  • Interaktivní foto-galerie
  • Kódování HTML/CSS
  • Objednávkový systém
  • Programování v PHP
  • Správa webové stránky, aktualizace
Unikátní web knihy Křižovatka zvaná Balkán

Popis projektu

Kdo by si rád v sichravý podzimní večer nesedl do svého oblíbeného křesla v obýváku, dal si deku přes nohy a nepřečetl si svoji oblíbenou knihu. Ale jakou vybrat? A co třeba cestopisnou, Křižovatka zvaná Balkán? Tak právě pro online propagaci a nákup této knihy jsme tvořili designově velmi originální www stránky. Povedly se, že?

Web slouží k prezentaci knihy, jejího obsahu a také představuje autora knihy, který zná zemi osobně. Přináší i zajímavosti o destinaci, kterou se kniha zabývá. Zájemce o knihu nemusí hledat nejbližší knihkupectví, ale stačí vyplnit jednoduchý formulář, který je součástí stránek a knihu rovnou objednat.

Naše reference
Tvorba jednoduchého a moderního webu Výroba loga a vizitek pro wellness salón Tvorba www stránky pro pražský hotel v centru metropole
zobrazit další
Napsali o nás
Firma BECORP mi nabídla velmi originální grafické řešení prezentace mé knihy Křížovatka zvaná Balkán na internetu, spojené s možností diskuze se zájemci o tuto oblast. Se stránkami jsem velmi spokojen.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK