webová řešení

Tvorba reklamních bannerů

  • Animované bannery
  • Flash bannery
  • Grafické služby
Tvorba reklamních bannerů

Popis projektu

Pro nadnároční společnost zabývající se menšími i většími půjčkami jsme vyrobili sadu desítek reklamních grafických a interaktivních bannerů pro nemalou reklamní kampaň.

Grafické i interaktivní bannery byly vytvořeny všechny ve stejném grafickém stylu tak, aby maximálně podporovaly firemní identitu společnosti a na první pohled nabídly zájemci výhodnou půjčku. Bannery jsme vytvořili v nejrůznějších standardizovaných rozměrech, aby je bylo možné použít na všech reklamních plochách.

Naše reference
Zbrusu nový moderní e-shop se sportovním vybavením Redesign webové stránky známé strojírenské společnosti Moderní responzivní web nabízející lázeňské služby a pobyty
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Firma BECORP nám byla doporučena a vytvořila pro naši CK designově zajímavé a velmi funkční stránky, se kterými jsme spokojeni nejen my, ale především naši klineti.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK