webová řešení

Tvorba reklamních bannerů

  • Animované bannery
  • Flash bannery
  • Grafické služby
Tvorba reklamních bannerů

Popis projektu

Pro nadnároční společnost zabývající se menšími i většími půjčkami jsme vyrobili sadu desítek reklamních grafických a interaktivních bannerů pro nemalou reklamní kampaň.

Grafické i interaktivní bannery byly vytvořeny všechny ve stejném grafickém stylu tak, aby maximálně podporovaly firemní identitu společnosti a na první pohled nabídly zájemci výhodnou půjčku. Bannery jsme vytvořili v nejrůznějších standardizovaných rozměrech, aby je bylo možné použít na všech reklamních plochách.

Naše reference
Výroba e-shopu se stylovými dřevěnými doplňky Tvorba moderního webu nabízející zábavný způsob výuky angličtiny Moderní stránka kadeřnického salónu
zobrazit další
Napsali o nás
S firmou BeCorp Group jsme velice spokojeni, práci dodali v patřičné kvalitě a vše bylo dle dohody a bylo realizováno na první pokus správně dle očekávání. Děkujeme a doporučujeme.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK