webová řešení

Tvorba nového firemního loga

  • Firemní logo
  • Grafické služby
Tvorba nového firemního loga

Popis projektu

Vymysleli jsme zburu nové logo plzeňské společnosti zabývající se montáží plynových a kondenzačních kotlů. Logo mělo dle zadání působit technologicky, ale zároveň ekologicky, proto jsme zvolili kombinaci barev černá a zelená/oranžová. Logo obsahuje symbol ležaté osmičky, která symbolizuje ekologii. Logo jsme předložili ve více barevných variantách a na různých podkladech, aby bylo viditelné jeho snadná použitelnost na jakémkoliv materiálu.

Naše reference
Tvorba originálního loga Nový responzivní web pro pražský autobazar Výroba e-shopu se stylovými dřevěnými doplňky
zobrazit další
Napsali o nás
S výsledkem jsem velmi spokojena. Dobré nápady a pěkná grafika.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK