webová řešení

Tvorba nového firemního loga

  • Firemní logo
  • Grafické služby
Tvorba nového firemního loga

Popis projektu

Vymysleli jsme zburu nové logo plzeňské společnosti zabývající se montáží plynových a kondenzačních kotlů. Logo mělo dle zadání působit technologicky, ale zároveň ekologicky, proto jsme zvolili kombinaci barev černá a zelená/oranžová. Logo obsahuje symbol ležaté osmičky, která symbolizuje ekologii. Logo jsme předložili ve více barevných variantách a na různých podkladech, aby bylo viditelné jeho snadná použitelnost na jakémkoliv materiálu.

Naše reference
Propracovaná internetová stránka se zájezdy pro školy Výroba responzivního portálu s auto-moto inzeráty a poptávkou Tvorba moderního webu nabízející zábavný způsob výuky angličtiny
zobrazit další
Napsali o nás
Se službami společnosti BECORP GROUP s.r.o. jsem po zhruba roční spolupráci velmi spokojen. Pracují spolehlivě, rychle a za rozumnou odměnu. Po předchozích špatných zkušenostech jsem konečně narazil na někoho, kdo pružně komunikuje, což je pro nás zásadní.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK