webová řešení

Tvorba jednoduchého a moderního webu

  • Design
  • Firemní logo
  • Interaktivní foto-galerie
  • Kódování HTML/CSS
  • Mobilní verze (responzivní design)
  • Programování v PHP
  • Redakční systém BeCMS
  • Správa webové stránky, aktualizace
Tvorba jednoduchého a moderního webu

Popis projektu

Pro plzeňského podnikatele zabývajícího se zasklíváním balkónů, lodžií, teras či zimních zahrad jsme vytvořili nové, menší, ale moderní a graficky velmi povedené responzivní www stránky. Stránky jsou po grafické stránce pojaty tak, aby byly pro uživatele co nejpřehlednější a intuitivní. Nejviditelnějším elementem každé stránky je tedy modré horizontální menu, díky kterému mohou uživatelé rychle přecházet mezi jednotlivými podstránkami webu.

Internetová stránka je určena především pro prezentaci služeb, používaných technik a technologií a také referencí. Reference si mohou uživatelé prohlédnout díky interaktivní fotogalerii, která je samozřejmě optimalizována i pro mobilní zařízení typu tablet či smartphone.

Naše reference
Propracovaná internetová stránka se zájezdy pro školy Tvorba www stránky pro pražský hotel v centru metropole Moderní responzivní web nabízející lázeňské služby a pobyty
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Parádní spolupráce, výborná reakce na naše požadavky a zpětné návrhy a doporučení dle jejich zkušeností. Web vypadá přesně podle našich představ. Doporučujeme!
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK