webová řešení

Tvorba firemního webu pro nadnárodní strojírenskou společnost

 • Design
 • Fulltextové vyhledávání
 • Interaktivní foto-galerie
 • Interaktivní video-galerie
 • Kódování HTML/CSS
 • Kontaktní / poptávakový formulář
 • Mobilní verze (responzivní design)
 • Multijazyčnost
 • Programování v PHP
 • Redakční systém BeCMS
 • Speciální moduly na míru pro BeCMS
 • Správa webové stránky, aktualizace
Tvorba firemního webu pro nadnárodní strojírenskou společnost

Popis projektu

Dostali jsme šanci vytvořit nové moderní www stránky pro německou nadnárodní strojírenskou společnost, která vstoupila také na tuzemský trh. Je známo, že co je německé, je velmi kvalitní a stejně jak jsme chtěli, aby působily i samotné internetové stránky.

Ihned na úvodní stránce je dominantním prvkem modrý pruh s vertikálním menu, seznamem hlavních produktů společnosti, a doplňující infografikou. Hlavní menu je výsuvné, po najetí myší nad odkaz se zobrazí podkategorie. Jednotlivé produkty společnosti jsou rozděleny do několika sekcí, které jsou oddělené také barevně, pro větší přehlednost.

Stránky mají za úkol především prezentovat společnost a její produkty a služby. Jednotlivé podstránky jsou vždy doplněny postranním menu po pravé straně, které odkazuje na ostatní podstránky dané hlavní kategorie. Uživatel má tak všechny podstránky jedné kategorie vždy po ruce a může mezi nimi rychle přelikávat.

Stejně jako všechny námi tvořené www stránky či e-shopy jsou i tyto stránky plně responzivní, tedy maximálně optimalizované nejen pro klasické stolní počítače či notebooky, ale i pro mobilní zařízení typu tablet či smartphone. Dbáme také na bezpečnost a proto stránky běží na zabezpečeném protokolu HTTPS, který zajišťuje bezpečnostní SSL certifikát.

Naše reference
Kompletní redesign e-shopu s napojením na skladový systém Moderní responzivní web nabízející lázeňské služby a pobyty Výroba e-shopu se stylovými dřevěnými doplňky
zobrazit další
Napsali o nás
S firmou BECORP jsem byl při vývoji mé mobilní aplikace velmi spokojen. Dokázali mi vytvořit funkční mobilní aplikaci. To co jsem měl v hlavě a všechny mé nápady a připomínky dokázali uvést do aplikace v průběhu vývoje. Jejich přístup byl opravdu až neuvěřitelně ...
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK