webová řešení

Super designový web energetického nápoje

  • Interaktivní foto-galerie
  • Internetový obchod (e-shop)
  • Kódování HTML/CSS
  • Programování v PHP
  • Propagační a marketingové materiály
  • Redakční systém BeCMS
  • Správa webové stránky, aktualizace
Super designový web energetického nápoje

Popis projektu

Energie občas dojde každému. Způsobů, jak ji rychle doplnit zpět je mnoho – cukr, ovoce a co třeba energy drink? Dostali jsme na starost vytvořit super-originální www stránky pro energy nápoj Cocaine.

Stejně jako vás nabije energy drink, vás nabijí i nové propagační stránky tohoto produktu. Design stránek plně reflektuje grafické barvy i prvky na produktu, ze zcela nekonvenční a netradiční, aby na první pohled každého zaujal. Součástí stránek je i jednoduchý e-shop, kde lze nápoj nakoupit a objednat.

Naše reference
Zbrusu nový moderní e-shop se sportovním vybavením Tvorba firemního webu pro nadnárodní strojírenskou společnost Tvorba www stránky pro pražský hotel v centru metropole
zobrazit další
Napsali o nás
Happy with the service and very easy to communicate with.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK