webová řešení

Super designový web energetického nápoje

  • Interaktivní foto-galerie
  • Internetový obchod (e-shop)
  • Kódování HTML/CSS
  • Programování v PHP
  • Propagační a marketingové materiály
  • Redakční systém BeCMS
  • Správa webové stránky, aktualizace
Super designový web energetického nápoje

Popis projektu

Energie občas dojde každému. Způsobů, jak ji rychle doplnit zpět je mnoho – cukr, ovoce a co třeba energy drink? Dostali jsme na starost vytvořit super-originální www stránky pro energy nápoj Cocaine.

Stejně jako vás nabije energy drink, vás nabijí i nové propagační stránky tohoto produktu. Design stránek plně reflektuje grafické barvy i prvky na produktu, ze zcela nekonvenční a netradiční, aby na první pohled každého zaujal. Součástí stránek je i jednoduchý e-shop, kde lze nápoj nakoupit a objednat.

Naše reference
Zbrusu nový moderní e-shop se sportovním vybavením Moderní stránka kadeřnického salónu E-shop se fotbalovým vybavením
zobrazit další
Napsali o nás
S výsledkem jsem velmi spokojena. Dobré nápady a pěkná grafika.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK