webová řešení

StreamAPI - Wordpress plugin

StreamAPI - Wordpress plugin

Popis projektu

StreamAPI je online služba pro pohodlný překlad textů webových stránek od společnosti idioma s.r.o. Plugin je určený pro open-sourcový systém Wordpress – uživateli jednoduše stačí si plugin stáhnout, nainstalovat a začít používat.

Hlavní a základní funkcionalitou pluginu je poskytnout uživateli systému WordPress multijazyčné prostředí, které je schopen si sám spravovat. Pokud má zájem, může využít integrované funkce profesionálního překladu společnosti idioma s.r.o. Uživatel jednoduše vybere stránku či skupinu stránek jenž chce přeložit, tyto texty jsou následně odeslány na odhad ceny. Ta je během několika málo sekund automaticky doručena zpět. Pokud s ní uživatel souhlasí, objedná překlad. Přeložené texty jsou v řádu dní doručeny zpět do systému, kde je uživatel jedním kliknutím vypublikuje a jeho stránka se tak rázem stává multijazyčnou. Pro náročné zákazníky je možnost objednat i tzv. proofreading, kdy jsou přeložené texty opětovně kontrolovány dalšími překladately, čímž se výrazně minimalizuje možný výskyt chyby.

Potřebujete vytvořit web, e-shop, aplikaci?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Naše reference
ePortfolio - online prezentace Salon Olivia - kadeřnický salon PostovneZdarma - mobilní aplikace slevového serveru
zobrazit další
Napsali o nás
Firma BECORP navrhovavala zcela samostatně a iniciativně podněty, které jako neprofesionál v tomto oboru velmi oceňuji. Samotné zpracování zadaného úkolu proběhlo v termínu. Vzhledem k tomu, že jsem ponechala designovou úpravu stránek plně v kompetenci zástupců firmy, ...
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

COOKIES - OK