webová řešení

Realitní portál

Realitní portál

Popis projektu

Jedná se o nový internetový portál s originálním designem na míru s nabídkou nemovitostí – byty, domy, chaty/chalupy, kanceláře, komerční prostory a mnoho dalších.

Uživatelé mají k dispozici, kromě jednoduchého vyhledávání mezi RK a makléři, také možnost zadat vlastní poptávku, ve které mohou specifikovat parametry, které od nemovitosti očekávají. Poptávka se poté zobrazí RK, které na ní mohou reagovat. Hlavní devizou portálu je detailní vyhledávání s desítkami volitelných parametrů včetně přehledné interaktivní mapy zobrazující polohu inzerovaných realit. Nemovitosti samotné disponují množstvím informací a detailních popisů, které mohou realitní kanceláře a jejich makléři spravovat přes vlastní administraci, jenž umožňuje také správu kreditu v peněžence, topování jednotlivých inzerátů, správu fotografií, profilu samotné RK a všech makléřů. RK s větším počtem nemovitostí inzerující i na jiných portálech zajisté ocení plné propojení portálu přes realitní software (formát srealit), díky kterému je správa nemovitostí velmi rychlá a jednoduchá.

Veškeré informace má pod kontrolou díky hlavní administraci majitel portálu, který může spravovat jednotlivé stránky portálu, nemovitosti všech RK a jejich podrobnosti. K dispozici má také přehled provedených plateb a transakcí.

Naše reference
Cocaine drink - nový energetický nápoj Hotel U dvou zlatých klíčů PostovneZdarma - mobilní aplikace slevového serveru
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Solidní firma, bezproblémová komunikace, web vytvořený včas v domluveném termínu a podle představ. Rovněž tvorba loga a celkové grafické zpracování, vše OK. Doporučuji.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK