webová řešení

PostovneZdarma - mobilní aplikace slevového serveru

PostovneZdarma - mobilní aplikace slevového serveru

Popis projektu

Výroba zbrusu nové, rychlé mobilní aplikace (pro platformy Android a iOS) pro slevový server PostovneZdarma.cz byla poměrně rychlou záležitostí. Hlavními vlastnostmi aplikace je totiž minimalistické GUI, rychlost a celková přehlednost. Aplikace komunikuje s webovým serverem prostřednictvím vlastního XML formátu a uživatelům nabízí možnost push notifikací, díky kterým jsou o nových akcích informováni prakticky okamžitě. Do budoucna se však počítá s postupným rozšiřováním funkcí aplikace.

Naše reference
Online kalkulátor cestovního pojištění MotoVybavení - katalog s moto doplňky TS Plzeň a.s.
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Firma BECORP pro nás vytvořila již řadu internetových řešení přesně podle našich požadavků a potřeb. Po celou dobu naší několikaleté spolupráce nám vychází ve všem vstříc. Jejich práce je pečlivá, rychlá a mohu je tedy jen doporučit.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK