webová řešení

Origo reality - realitní portál

Origo reality - realitní portál

Popis projektu

Jedná se o nový internetový portál s originálním designem na míru s nabídkou nemovitostí – byty, domy, chaty/chalupy, kanceláře, komerční prostory a mnoho dalších.

Uživatelé mají k dispozici, kromě jednoduchého vyhledávání mezi RK a makléři, také možnost zadat vlastní poptávku, ve které mohou specifikovat parametry, které od nemovitosti očekávají. Poptávka se poté zobrazí RK, které na ní mohou reagovat. Hlavní devizou portálu je detailní vyhledávání s desítkami volitelných parametrů včetně přehledné interaktivní mapy zobrazující polohu inzerovaných realit. Nemovitosti samotné disponují množstvím informací a detailních popisů, které mohou realitní kanceláře a jejich makléři spravovat přes vlastní administraci, jenž umožňuje také správu kreditu v peněžence, topování jednotlivých inzerátů, správu fotografií, profilu samotné RK a všech makléřů. RK s větším počtem nemovitostí inzerující i na jiných portálech zajisté ocení plné propojení portálu přes realitní software (formát srealit), díky kterému je správa nemovitostí velmi rychlá a jednoduchá.

Veškeré informace má pod kontrolou díky hlavní administraci majitel portálu, který může spravovat jednotlivé stránky portálu, nemovitosti všech RK a jejich podrobnosti. K dispozici má také přehled provedených plateb a transakcí.

Naše reference
ArtJam - e-shop s textilem Nový e-shop sportovní zn. Saller BomBio - tvorba loga
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Perfektně odvedená práce webových stránek, skvělá komunikace a krátká doba zhotovení. Stránky přesně odpovídají mému požadavku. PLOTY-MONTAZ.CZ. Jednoznačně doporučuji tuto firmu.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK