webová řešení

Moderní responzivní webový kalkulátor cestovního pojištění

  • Design
  • Implementace externího softwaru
  • Kódování HTML/CSS
  • Mobilní verze (responzivní design)
  • Objednávkový systém
  • Online kalkulátory
  • Platební systém / brána
  • Programování v PHP
  • Redakční systém BeCMS
  • Speciální moduly na míru pro BeCMS
Moderní responzivní webový kalkulátor cestovního pojištění

Popis projektu

Pro plzeňskou společnost zabývající se různými typy pojištění jsme vytvořili uživatelsky jednoduchý a přehledný, ale o to více technologicky náročný, kalkulátor cestovního pojištění. Uživateli tak stačí zadat pouze pár základních informací o plánované cestě a aplikace mu představí cenově anebo rozsahem nejvýhodnější nabídku jedné z pojišťoven, kterou si může ihned sjednat online. Během pár minut má tak zařízené cestovní pojištění z pohodlí svého domova či kanceláře.

Webová aplikace pracuje s nabídkami několika velkých pojišťoven na českém trhu a analyzuje je na základě zadaných informací o plánované cestě, které uživatel do aplikace zadá. Jako základní vstupní informace pro aplikaci slouží pouze cílová destinace, účel cesty a a věk osob, pro které se má cestovní pojištění sjednat. Již na druhém kroku vidí uživatel všechny dostupné nabídky, může si je v přehledné tabulce porovat anebo doplnit o další připojištění (např. rizikové sporty, zavazadla aj.).

Výběrem konkrétní nabídky je uživatel aplikací vyzván k zadání dalších údajů, které jsou potřebné k uzavření smlouvy online. Jakmile tyto informace návštěvník zadá, aplikace mu ihned vygeneruje všechny potřebné dokumenty, vč. smlouvy či kartiček pojištění, které jsou zároveň také zaslány na e-mail, aby byly neustále po ruce. Pro maximální rychlost a pohodlnost také nabízí aplikace platbu sjednaného cestovního pojištění přes integrovanou platební bránu.

Naše reference
Tvorba responzivní www stránky s moto vybavením Výroba loga a vizitek pro wellness salón Moderní responzivní webový kalkulátor cestovního pojištění
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Spolupráci s p. Bergerem mohu doporučit pro solidní jednání a kvalitně odvedenou práci. Do budoucna plánujeme vzájemně spolupracovat na dalším vývoji.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK