webová řešení

Moderní responzivní webový kalkulátor cestovního pojištění

  • Design
  • Implementace externího softwaru
  • Kódování HTML/CSS
  • Mobilní verze (responzivní design)
  • Objednávkový systém
  • Online kalkulátory
  • Platební systém / brána
  • Programování v PHP
  • Redakční systém BeCMS
  • Speciální moduly na míru pro BeCMS
Moderní responzivní webový kalkulátor cestovního pojištění

Popis projektu

Pro plzeňskou společnost zabývající se různými typy pojištění jsme vytvořili uživatelsky jednoduchý a přehledný, ale o to více technologicky náročný, kalkulátor cestovního pojištění. Uživateli tak stačí zadat pouze pár základních informací o plánované cestě a aplikace mu představí cenově anebo rozsahem nejvýhodnější nabídku jedné z pojišťoven, kterou si může ihned sjednat online. Během pár minut má tak zařízené cestovní pojištění z pohodlí svého domova či kanceláře.

Webová aplikace pracuje s nabídkami několika velkých pojišťoven na českém trhu a analyzuje je na základě zadaných informací o plánované cestě, které uživatel do aplikace zadá. Jako základní vstupní informace pro aplikaci slouží pouze cílová destinace, účel cesty a a věk osob, pro které se má cestovní pojištění sjednat. Již na druhém kroku vidí uživatel všechny dostupné nabídky, může si je v přehledné tabulce porovat anebo doplnit o další připojištění (např. rizikové sporty, zavazadla aj.).

Výběrem konkrétní nabídky je uživatel aplikací vyzván k zadání dalších údajů, které jsou potřebné k uzavření smlouvy online. Jakmile tyto informace návštěvník zadá, aplikace mu ihned vygeneruje všechny potřebné dokumenty, vč. smlouvy či kartiček pojištění, které jsou zároveň také zaslány na e-mail, aby byly neustále po ruce. Pro maximální rychlost a pohodlnost také nabízí aplikace platbu sjednaného cestovního pojištění přes integrovanou platební bránu.

Naše reference
E-shop se fotbalovým vybavením Tvorba www stránky pro plzeňskou restauraci Super designový web energetického nápoje
zobrazit další
Napsali o nás
Velmi děkujeme firmě BECORP za vstřícný přístup a profesionalitu se kterou vytvořila naše webové stránky. Budeme se těšit na další spolupráci a všem, kdo se teprve chystají na své webovky, můžeme BECORP doporučit. Byť mladý kolektiv, ale velmi fundovaný a milý přístup.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK