webová řešení

FujiKoyo Czech s.r.o.

FujiKoyo Czech s.r.o.

Popis projektu

Společnost Fuji Koyo Czech s.r.o. je součástí skupiny Fuji Kiko – japonská společnost s výrobními závody po celém světě. Mezi stěžejní výrobky patří sloupky řízení do automobilů, části sedaček do automobilů a řadící mechanizmy automobilů.

Redesign webové stránky byl směřován především na posílení image společnosti Fuji Koyo Czech s.r.o., cemuž také odpovídá design stránky a struktura. Dominantním prvkem stránek je logo společnosti a velký interaktivní slider fotografií, který představuje exteriér a interiér výrobní haly společnosti v Plzni.

Naše reference
Nový e-shop sportovní zn. Saller ePortfolio - online prezentace Portál Zájezdy pro školy
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Osvědčená spolupráce s profesionálním přístupem programátora.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK