webová řešení

FujiKoyo Czech s.r.o.

FujiKoyo Czech s.r.o.

Popis projektu

Společnost Fuji Koyo Czech s.r.o. je součástí skupiny Fuji Kiko – japonská společnost s výrobními závody po celém světě. Mezi stěžejní výrobky patří sloupky řízení do automobilů, části sedaček do automobilů a řadící mechanizmy automobilů.

Redesign webové stránky byl směřován především na posílení image společnosti Fuji Koyo Czech s.r.o., cemuž také odpovídá design stránky a struktura. Dominantním prvkem stránek je logo společnosti a velký interaktivní slider fotografií, který představuje exteriér a interiér výrobní haly společnosti v Plzni.

Naše reference
Zájezdy pro děti s.r.o. Zulum - plzeňský restaurant Saller-sport - e-shop se sportovním vybavením
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
S přístupem společnosti BECORP jsme byli velice spokojeni. Spolupráce probíhala velice pružně, konzultace efektivně a web byl spuštěn brzy po zadání zakázky. Určitě doporučujeme.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK