redesign www

Redesign webových stránek

Internetové trendy se v dnešní době mění velmi rychle. Co bylo moderní a funkční před dvěma lety, již nemusí (a nejspíše ani není) být funkční dnes. Ale co s tím? Nechte to na nás, my už něco vymyslíme. Navrhneme nový vzhled, zjednodušíme strukturu, aktualizujeme informace, zlepšíme funkčnost nebo www stránky rozšíříme o zcela nové moduly či webové aplikace.

Kompletní redesign se vyplatí

Provést pouze částečný redesign stránky a vylepšovat pouze určitou část prezentace nemá v drtivé většině případů žádný smysl. Chcete-li se prosadit mezi konkurencí, je potřeba vzít modernizaci své internetové stránky do důsledku. Při redesingu webu dbáme na zachování podstaty firmy a zdůraznění jejich silných stránek. Vašim www stránkám dáme nejen moderní vzhled, ale zjednodušíme celkovou orientaci a strukturu.

Kdy provést redesign www stránek?

 • neodpovídají vašim současným potřebám
 • změnila se nabídka produktů
 • klesá návštěvnost stránek
 • neobsahují aktuální informace
 • jsou již několik let stále stejné
 • chcete přebudovat firemní identitu

Nezapomínejte na funkčnost

Kromě úprav samotného vzhledu webových stránek, by bylo velkou škodou, ba dokonce chybou, nezmodernizovat také funkčnost internetové prezentace. Oba tyto parametry představují spojené nádoby a dokáží vám přinést řadu dalších výhod.

Výhody redesignu

 • nápaditá image a moderní vzhled
 • zjednodušení orientace a funkčnosti webu
 • zvýšení návštěvnosti webových stránek
 • nové marketingové strategie na internetu
 • usnadnění optimalizace pro vyhledávače – SEO
 • náskok před konkurencí

Podle průzkumů trvá návštěvníkovi www stránek či internetových obchodů pouhých 5 sekund, kdy se rozhoduje, zda na stránkách setrvá nebo přejde na jiné. My se postaráme o to, aby návštěvník zůstal a rád se vracel.

Naše reference
ProTravel CK s.r.o. Marienbad Kurtourismus s.r.o. Nový e-shop sportovní zn. Saller
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Spolupráce s firmou BECORP byla od začátku do konce perfektní. Rychlé a přesné zpracování grafického návrhu dle našich představ a požadavků. Již za pár dnů od schválení finálního designu byly stránky naplněny texty, fotkami, formuláři a plně připraveny pro vypuštění do ...
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK