webová řešení

Přístup do redakčního systému

Pro získání přístupu do našeho redakčního systému BeCMS 3.9.0 zadejte do formuláře níže svůj e-mail, na který obratem obdržíte přístupové údaje a další důležité informace. Systém, do kterého dostanete přístup, je nastaven na úroveň PLNÉ VERZE, nikoliv DEMO, a můžete si tedy vyzkoušet 100% funkcí, které nabízí.

Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení od BeCorp Group s.r.o. na uvedený e-mail. Zasílání lze kdykoliv zrušit. E-maily jsou uchovávány dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Potřebujete vytvořit web, e-shop, aplikaci?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Naše reference
Salon Olivia - kadeřnický salon Pracovní agentura Atlas, spol. s r. o. Hot Springs - výroba loga a vizitek
zobrazit další
Napsali o nás
Práce kluků z BECORP mě překvapila již od prvotního grafického návrhu, který zcela předčil mé očekávání. Vznik kompletně hotového webu byla otázka několika dnů čímž jsem byl opět velmi mile překvapen. V průběhu prací se postarali i o záležitosti, které byly nad rámec naší ...
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

COOKIES - OK