hosting, doména

Ostatní služby

Web-hosting a doména

Každá webová stránka, profesionální internetový obchod či online aplikace musí mít zřízen web-hostingový prostor na serveru, kde jsou fyzicky uložena veškerá data www stránky – texty, obrázky, dokumenty či videa. S výběrem kvalitního web-hostingu vám rádi poradíme.

Pro provozování webu je třeba mít zaregistrovanou také doménu. Výběr vhodné domény je velmi důležitý pro budoucí chod webu. Doména by měla být co nejkratší, jednoduchá na zapamatování a podporovat firemní značku nebo přímo vypovídat o tématice webové stránky.

Ověření domény

Je-li doména, kterou chcete zaregistrovat volná, si můžete jednoduše ověřit například na stránkách NIC.cz, sdružení, které se stará o domény s koncovkou .CZ.

Překlady textů www stránek

Při překladech textů dlouhodobě spolupracujeme s nadnárodní společností idioma s.r.o., která má v tomto oboru více než 35-ti letou praxi. Provádí obecné i odborné překlady webových stránek a internetových obchodů do všech všech světových jazyků.

Záloha www stránky

Dnešní svět je plný nebezpečí a pro online svět to platí dvojnásob. Informace mají cenu zlata a ztráta důležitých dat může znamenat velkou ztrátu času i peněz. Zazálohujeme vaše webové stránky včetně databáze a zabráníme tak ztrátě důležitých informací. Způsob, frekvence a pravidelnost zálohování záleží pouze na vás a na tom, jak často jsou data aktualizována.

Naše reference
ProTravel CK s.r.o. Pracovní agentura Atlas, spol. s r. o. Nový e-shop sportovní zn. Saller
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
S přístupem společnosti BECORP jsme byli velice spokojeni. Spolupráce probíhala velice pružně, konzultace efektivně a web byl spuštěn brzy po zadání zakázky. Určitě doporučujeme.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK