webová řešení

Zajíček nám přinesl nové firemní stránky

Na letošní Velký pátek (lat. Dies Passionis Domini) jsme dostali nadílku od velikonočního zajíčka v podobě zbrusu nového firemního webu. Zřejmě jsme byli velmi hodní :)

Nový firemní web byl vyvíjen těmi nejmodernějšími technologiemi dnešní doby a běží na nejnovější stabilní verzi našeho redakčního systému BeCMS 3.9.0. Celkový vzhled maximálně odráží trendy dnešní doby. Je tedy velmi vzdušný, lehký, jednodušší. Přitom jsme se ale snažili moc nehýbat s hlavními prvky ze starého webu, zkrátka proto, aby uživatelé nepřišli do neznámého prostředí.

To, že je www stránka tvořena responzivními metodami a podporuje tak prohlížení na mobilních zařízeních typu tablet či chytrý telefon, dnes již asi nikoho nepřekvapí. I zde jsme se ale snažili doladit i ty nejmenší detaily, aby nedokáchelo například nedopatřením ke vzájemnému překrytí dvou prvků apod. Naši kodéři si zde zkrátka velmi vyhráli. Ostatně tak jak mají vždy vždy ve zvyku.

Věříme, že se vám náš nový web bude líbit a zachováte nám věrnost. Také nám dovolte vám popřát šťastné a klidné prožití velikonočních svátků, třeba v rodinném kruhu.

Potřebujete vytvořit web, e-shop, aplikaci?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Naše reference
Hot Springs - výroba loga a vizitek ArtJam - e-shop s textilem Salon Olivia - kadeřnický salon
zobrazit další
Napsali o nás
Když jsem zadával práci firmě BECORP, očekával jsem profesionální jednání i služby. Co jsem dostal však zcela předčilo všechny mé očekávání. Jednání ze strany zástupců firmy bylo příjemné, rychlé a vstřícné. Samotné práce probíhaly ve velmi vysokém tempu a během několika ...
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

COOKIES - OK