webová řešení

Zabezpečte své stránky přes HTTPS

Před několika málo týdny jsme přesunuli naše firemní www stránky na zabezpečenou verzi webového protokolu – HTTPS. Nyní vám nabízíme možnost nechat si zabezpečit i vaše webové stránky.

V případě, že využíváte náš webhosting, který outsourcujeme společnosti THINline s.r.o., jsme schopni vám na doménu zařídit instalaci bezpečnostního SSL certifikátu Let's Encrypt (stejný, jako používáme na našem firemním webu) a to zcela ZDARMA. Jiné bezpečnostní certifikáty jsou zpoplatněny částkami 1 000 – 1 500 Kč / rok, takže úspora financí je zde zcela zřejmá.

Instalaci bezpečnostního certifikátu velmi doporučujeme, neboť například společnost Google se rozhodla, že do nové verze svého prohlížeče Chrome přidá upozornění v případě, že prohlížená stránka bude komunikovat v nezašifrovaném protokolu – tedy dnes (stále ještě) běžném HTTP. Instalací bezpečnostího certifikátu a přechodem na protokol HTTPS předejdete mmj. zobrazení této hlášky, která může část uživatelů odradit od návštěvy vaší www stránky.

Naše reference
Moderní responzivní web nabízející lázeňské služby a pobyty Kompletní redesign e-shopu s napojením na skladový systém Tvorba responzivní www stránky s moto vybavením
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Profesionální a ochotný přístup, grafika dle mých představ, výborně funkční eshop. Doporučuji :)
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK