webová řešení

Zabezpečte své stránky přes HTTPS

Před několika málo týdny jsme přesunuli naše firemní www stránky na zabezpečenou verzi webového protokolu – HTTPS. Nyní vám nabízíme možnost nechat si zabezpečit i vaše webové stránky.

V případě, že využíváte náš webhosting, který outsourcujeme společnosti THINline s.r.o., jsme schopni vám na doménu zařídit instalaci bezpečnostního SSL certifikátu Let's Encrypt (stejný, jako používáme na našem firemním webu) a to zcela ZDARMA. Jiné bezpečnostní certifikáty jsou zpoplatněny částkami 1 000 – 1 500 Kč / rok, takže úspora financí je zde zcela zřejmá.

Instalaci bezpečnostního certifikátu velmi doporučujeme, neboť například společnost Google se rozhodla, že do nové verze svého prohlížeče Chrome přidá upozornění v případě, že prohlížená stránka bude komunikovat v nezašifrovaném protokolu – tedy dnes (stále ještě) běžném HTTP. Instalací bezpečnostího certifikátu a přechodem na protokol HTTPS předejdete mmj. zobrazení této hlášky, která může část uživatelů odradit od návštěvy vaší www stránky.

Naše reference
Jednoduchý web OSVČ nabízející žehlení prádla Redesign webové stránky známé strojírenské společnosti Responzivní web pro moderní online prezentace
zobrazit další
Napsali o nás
Firma BECORP pro nás vytvořila již řadu internetových řešení přesně podle našich požadavků a potřeb. Po celou dobu naší několikaleté spolupráce nám vychází ve všem vstříc. Jejich práce je pečlivá, rychlá a mohu je tedy jen doporučit.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK