webová řešení

Redakční systém Be-eRS ZDARMA

Zítra zapálíme již první svíčku na adventním věnci. To značí jediné: Vánoce jsou již za dveřmi. My jsme ale již od přírody nedočkavci a tak vám chceme dát nějaký ten dárek již s menším předstihem.

Do konce roku vám dáme ke každému webu náš redakční systém Be-eRS zcela ZDARMA. Dostanete tak do rukou komplexní nástroj pro správu vašich méně či více složitých webových stránek. Vše je jednoduché, rychlé a intuitivní. S redakčním systémem vás navíc zaškolíme, abyste věděli o všech jeho užitečných funkcích.

Konec konců samotný redakční systém si můžete již teď vyzkoušet. Jedno kliknutí a na e-mail vám přijdou všechny potřebné informace.

Společně vám přejeme, pokud možno, v klidu strávené předvánoční shony, brzký nákup vhodných dárků a co nejmenší čas strávený ve frontách :)

Potřebujete vytvořit web, e-shop, aplikaci?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Naše reference
idioma s.r.o. Zulum - plzeňský restaurant ArtJam - e-shop s textilem
zobrazit další
Napsali o nás
Moderní design, intuitivní navigace, správná funkčnost, rychlé zpracování. Služby, se kterými musí být spokojen snad každý. Tímto chci společnosti BECORP poděkovat za vytvoření našich stránek.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

COOKIES - OK