webová řešení

Redakční systém Be-eRS ZDARMA

Zítra zapálíme již první svíčku na adventním věnci. To značí jediné: Vánoce jsou již za dveřmi. My jsme ale již od přírody nedočkavci a tak vám chceme dát nějaký ten dárek již s menším předstihem.

Do konce roku vám dáme ke každému webu náš redakční systém Be-eRS zcela ZDARMA. Dostanete tak do rukou komplexní nástroj pro správu vašich méně či více složitých webových stránek. Vše je jednoduché, rychlé a intuitivní. S redakčním systémem vás navíc zaškolíme, abyste věděli o všech jeho užitečných funkcích.

Konec konců samotný redakční systém si můžete již teď vyzkoušet. Jedno kliknutí a na e-mail vám přijdou všechny potřebné informace.

Společně vám přejeme, pokud možno, v klidu strávené předvánoční shony, brzký nákup vhodných dárků a co nejmenší čas strávený ve frontách :)

Naše reference
Žehlíme rádi - žehlení na zakázku PostovneZdarma - mobilní aplikace slevového serveru Ploty Šmíd - výstavba plotů
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Osvědčená spolupráce s profesionálním přístupem programátora.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK