webová řešení

Futsalový team BECORP postoupil do vyšší soutěže

Nejen lidé se sedavým zaměstnáním v kanceláři se rádi věnují nejrůznějším sportům. Sportem ku zdraví, říká se. Někdy je to myšleno spíše ironicky v momentě, kdy se přihodí nějaké to sportovní zranění, ale téměř vždy se ke svému sportu opět vrátíme, protože nás jednoduše baví a prospívá nám.

I my se snažíme sportu něco málo věnovat a podporovat jej i mimo naši společnost. A tento víkend jsme měli ze sportování ještě větší radost než obvykle.

Plzeňský futsalový team, který BECORP GROUP s.r.o. sponzoruje a má ve svém kádru i našeho zaměstnance, tento víkend stvrdil svoji první příčku v tabulce, kterou drží více než polovinu sezóny, výhrou nad soupeřem 6:1 a definitivně si tak zajistil nejen celkovou výhru ve své skupině, ale i postup do vyšší soutěže pro rok 2014/2015.

Celému teamu velmi gratulujeme a držíme palce do nové sezóny. Věříme, že se ve vyšší soutěži neztratí a povedou si tak zdařile, jako v letošní, mistrovské sezóně :)

Naše reference
Výroba responzivního portálu s auto-moto inzeráty a poptávkou Zbrusu nový moderní e-shop se sportovním vybavením Responzivní web pro moderní online prezentace
zobrazit další
Napsali o nás
Webové stránky za rozumné peníze. Spokojenost s prezentovanou grafikou. E-shop spnňující všechny parametry. Kvalitní spolupráce s programátorem.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK