responzivní www

Responzivní webové stránky

Rozmach mobilních zařízení v dnešní době nelze přehlédnout. Téměř každý internetový uživatel vlastní tablet, chytrý telefon nebo jiné mobilní zařízení schopné surfovat po internetových stránkách. Je potřeba mít tedy na paměti, že i tito uživatelé jsou vaši potenciální zákazníci a je vhodné jim vaše webové stránky přizpůsobit.

Díky dnešním moderním webovým technologiím lze využít vaši stávající www stránku, detekovat zařízení, na kterém ji uživatel prohlíží a stránku graficky anebo funkčně přizpůsobit právě pro toto zařízení. Takové internetové prezentace nazýváme responzivní.

Responzivita – ideální řešení

Na trhu se nachází široké spektrum smartphonů, tabletů a dalších přenosných zařízení s různými rozlišeními, operačními systémy a webovými prohlížeči. S tím souvisí problematika přizpůsobení vzhledu webových stránek konkrétnímu přístroji, na kterém je právě zobrazován. Responzivní design je zárukou toho, že se grafický vzhled www stránky přizpůsobí zařízení, díky automatické detekci rozlišení přístroje.

Proč mít responzivní stránky?

  • automatická podpora mobilních zařízení
  • oslovení všech návštěvníků vašich stránek
  • jednoduchá správat dat – jeden web funguje na více platformách
  • vyšší hodnocení webové stránky ze strany vyhledávačů
  • náskok před konkurencí

Responzivní (mobilní) verze webu má kouzlo ve své pružnosti a flexibilitě, jelikož se jedná stále o jeden a ten samý web, který pouze mění svou vizuální podobu. Vaše data stačí spravovat pouze v jedné administraci, což ocení především majitelé profesionálních e-shopů s velkým množstvím dat.

Proč chtít responzivní web od nás?

Využitím našich služeb si můžete být jisti, že vaše www stránky budou uzpůsobeny všem druhům mobilních zařízeních. Responzivní verze webu navrhujeme tak, aby poskytly návštěvníkům maximální komfort a přehlednost všech důležitých informací.

Při tvorbě responzivního designu klademe hlavní důraz na přehlednost informací. Všechny jednotlivé prvky webové stránky se přizpůsobí tak, aby jejich myšlenka a smysluplnost byla zachována. V některých případech můžeme některé z prvků na menších zařízeních skrýt úplně, či částečně (zobrazení na základě rozkliknutí).

Naše reference
Responzivní web pro moderní online prezentace Tvorba www stránky pro plzeňskou restauraci Kompletní redesign e-shopu s napojením na skladový systém
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Happy with the service and very easy to communicate with.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK