firemní logo

Logo, logotyp

Logo je dnes neodmyslitelným symbolem každé úspěšné společnosti. Vyjadřuje podstatu vaší firmy. Je značkou, která vás odlišuje od konkurence. Logo vás bude prezentovat na webových stránkách, vizitkách, hlavičkových papírech, plakátech a dalších propagačních materiálech.

Originalita a jednoduchost

Vytvoříme návrh originálního loga (symbolu) nebo logotypu (symbolu s textem) vystihující charakter vaší společnosti. Každé logo musí být originální, ale jednoduché a dobře zapamatovatelné, aby maximálně podporovalo firemní značku a zapadalo do firemní identity.

Vlastnosti kvalitního loga:

  • originální vzhled
  • jednoduché, snadno zapamatovatelné
  • pozitivní
  • čitelné i v minimálním zobrazení
  • maximálně dvou barevné
  • vystihující tématický obor společnosti
Naše reference
Cocaine drink - nový energetický nápoj ePortfolio - online prezentace Pracovní agentura Atlas, spol. s r. o.
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Firma BECORP nám byla doporučena a vytvořila pro naši CK designově zajímavé a velmi funkční stránky, se kterými jsme spokojeni nejen my, ale především naši klineti.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK