tvorba www

Levné šablonové www stránky

Náklady na vytvoření webových stránek bývají mnohdy vyšší, než s jakými poptávající původně počítal. Výše ceny za vyhotovení www stránek se odvíjí především od jejich složitosti, rozsahu a požadavků klienta. Mezi tyto potřeby však můžeme zařadit i položku, která stanovuje maximální cenu za zhotovení webu. I takovým potřebám dokážeme vyhovět.

Co jsou šablonové stránky?

Minimalizaci nákladů na vývoj www stránek můžeme dosáhnout využitím tzv. šablnových stránek. Takové stránky jsou, do jisté míry, předem naprogramovány a předpřipraveny pro budoucí použití. K dispozici máme stovky hotových designů, které vám můžeme nabídnout, barevně upravit a během 24-ti hodin je integrovat do připraveného mustru šablonového webu.

Na rozdíl od jiných systémů, které nabízejí vytvoření webu „do 5-ti minut“, je možné náš šablonový systém libovolně, více či méně, upravit na míru vašim konkrétním potřebám a požadavkům. To samé platí také pro předpřipravené designy, které mohou naši grafici jednoduše upravit tak, aby tématicky odpovídaly vašemu druhu podnikání a barevně vaší firemní identitě.

Výhody levného šablonového webu

  • rychlost implementace
  • cena – minimalizace nákladů
  • hotové a plně funkční řešení
  • ihned vidíte jak bude web vypadat a fungovat
  • možnost drobných grafických i funkčních změn

Levné www stránky již od 9 000 Kč

Každý projekt je z našeho pohledu individuální. A stejně je to i s cenami za vytvoření levných www stránek. I tak jsme se ale rozhodli pro vás připravit hrubý orientační ceník, abyste si dokázali lépe představit potřebné náklady na vývoj různých druhů internetových stránek.

Zobrazit ceník webových stránek

Naše reference
Moderní stránka kadeřnického salónu Nový responzivní web pro pražský autobazar Super designový web energetického nápoje
zobrazit další
Napsali o nás
Velmi děkujeme firmě BECORP za vstřícný přístup a profesionalitu se kterou vytvořila naše webové stránky. Budeme se těšit na další spolupráci a všem, kdo se teprve chystají na své webovky, můžeme BECORP doporučit. Byť mladý kolektiv, ale velmi fundovaný a milý přístup.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK