grafické služby

Grafické služby

Dobré grafické cítění nemá každý. My však ano. Tvoříme originální designy pro webové stránky, internteové obchody a aplikace. Známe moderní grafické trendy, které skloubíme s ověřenými technikami a firemními barvami. Co z toho vznikne? Úžasný vzhled pro váš web.

Design

Design je v mnoha případech hlavním faktorem, dle kterého se návštěvník rozhoduje, zda na webu setrvá a nebo odejde na jiný. Chcete, aby u vás návštěvníci zůstávali? Pak potřebujete design od nás.

Tvorba designu

Firemní identita

Corporate identity představuje jednotnou firemní image, pod kterou vystupuje společnost před svým okolím, partnery a zákazníky. Pro vaši firmu vytvoříme www stránky, vizitky, hlavičkové papíry aj. reklamní materiály v jednotném grafickém provedení.

Tvorba firemní identity

Logo, logotyp

Logo je dnes neodmyslitelným symbolem každé úspěšné společnosti. Vyjadřuje podstatu vaší firmy. Je značkou, která vás odliší od konkurence. Logo vás bude prezentovat na www stránkách, vizitkách, letácích a dalších propagačních materiálech.

Tvorba loga/logotypu

Grafické bannery

Jedná se o nejrozšířenější a velmi oblíbenou formu reklamy na internetu. Cílem reklamních bannerů je upoutat pozornost potenciálního zákazníka a přimět ho ke kliknutí. Na naše bannery lidé klikají ostošest.

Tvorba grafických bannerů

Naše reference
Cocaine drink - nový energetický nápoj Žehlíme rádi - žehlení na zakázku Marienbad Kurtourismus s.r.o.
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Když jsem zadával práci firmě BECORP, očekával jsem profesionální jednání i služby. Co jsem dostal však zcela předčilo všechny mé očekávání. Jednání ze strany zástupců firmy bylo příjemné, rychlé a vstřícné. Samotné práce probíhaly ve velmi vysokém tempu a během několika ...
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK