bannery

Grafické bannery

Grafické reklamní bannery musí umět zaujmout potenciální zákazníky a přimět ke kliknutí na sebe sama. Na naše bannery klikají uživatelé jako o život. Umíme se vcítit do návštěvníků stránek a díky tomu vytvořit zajímavé bannery, na které budou chtít kliknout.

Tvoříme vizuálně originální bannery různých velikostí pro internetové reklamní kampaně. Stačí nám dodat informace o vašich firemních barvách a požadovaných velikostech bannerů a pustíme se do práce.

Bannery vidíme všude

Bannerová reklama je dnes všudypřítomná. Jen málokterá webová stránka, internetový obchod či aplikace s vyšší návštěvností nenabízí zájemcům možnost zakoupit bannerové pozice na vybraných, viditelných místech.

Tento typ velmi oblíbené internetové reklamy zaujme uživatele internetu svou interaktivitou, animacemi a nápaditostí. Statické, animované i interaktivní – zvládneme všechny druhy bannerů.

Druhy bannerů

  • statický banner (*.GIF, *.JPG, *.PNG)
  • animovaný banner (*.GIF)
  • HTML banner (*.HTML)
    • kalkulátory, počítadla či interaktivní formuláře
Naše reference
Nový e-shop sportovní zn. Saller Salon Olivia - kadeřnický salon Ploty Šmíd - výstavba plotů
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Perfektně odvedená práce webových stránek, skvělá komunikace a krátká doba zhotovení. Stránky přesně odpovídají mému požadavku. PLOTY-MONTAZ.CZ. Jednoznačně doporučuji tuto firmu.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK