firemní identita

Firemní identita

Vytvoříme vám jednotnou firemní identitu, která vás odliší od stereotypní konkurence a představí vaši společnost v nejlepším světle. Webové stránky, vizitky, polepy firemních automobilů, design kanceláře – vše bude hrát barevně a stylově.

Mnoho prvků, jeden styl

Firemní identita představuje jednotnou firemní image, pomocí které vystupuje firma před svým okolím, partnery a zákazníky. Pro vaši firmu vytvoříme www stránky, vizitky, hlavičkové papíry aj. reklamní materiály v moderním a hlavně jednotném grafickém provedení.

Firemní identitu tvoří:

  • www stránky, aplikace
  • loga a logotypy
  • slogany a motta
  • vizitky, plakáty, letáky, firemní časopisy
  • hlavičkové papíry, dopisní obálky, razítka
  • audio a video materiály
Naše reference
Saller-sport - e-shop se sportovním vybavením TS Plzeň a.s. ProTravel CK s.r.o.
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
S firmou BeCorp Group jsme velice spokojeni, práci dodali v patřičné kvalitě a vše bylo dle dohody a bylo realizováno na první pokus správně dle očekávání. Děkujeme a doporučujeme.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK