firemní identita

Firemní identita

Vytvoříme vám jednotnou firemní identitu, která vás odliší od stereotypní konkurence a představí vaši společnost v nejlepším světle. Webové stránky, vizitky, polepy firemních automobilů, design kanceláře – vše bude hrát barevně a stylově.

Mnoho prvků, jeden styl

Firemní identita představuje jednotnou firemní image, pomocí které vystupuje firma před svým okolím, partnery a zákazníky. Pro vaši firmu vytvoříme www stránky, vizitky, hlavičkové papíry aj. reklamní materiály v moderním a hlavně jednotném grafickém provedení.

Firemní identitu tvoří:

  • www stránky, aplikace
  • loga a logotypy
  • slogany a motta
  • vizitky, plakáty, letáky, firemní časopisy
  • hlavičkové papíry, dopisní obálky, razítka
  • audio a video materiály

Potřebujete vytvořit web, e-shop, aplikaci?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Naše reference
Zulum - plzeňský restaurant Žehlíme rádi - žehlení na zakázku Saller-sport - e-shop se sportovním vybavením
zobrazit další
Napsali o nás
S firmou BECORP jsme velice spokojeni. Vždy nám vychází vstříc a naše požadované úpravy a doplňující akce jsou realizovány během dne. Ceny jsou vyhovující.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

COOKIES - OK