design

Design

Při tvorbě designu internetové stránky vycházíme ze základních přepokladů – firemních barev, grafických manuálů společnosti a vašich požadavků a potřeb. Na základě těchto informací je vytvořen prvotní hrubý návrh či několik jeho variant, které jsou předloženy klientovi a společně konzultovány.

Nově vzniklé připomínky a podněty jsou zapracovány do původního návrhu designu. Další verze návrhu grafického vzhledu jsou následně ještě několikrát opětovně konzultovány s klientem a upravovány dle jeho návrhů a požadavků tak, aby byl finální design přesně dle klientových představ.

Na prvním dojmu záleží

Návštěvník internetové stránky má pouze jednu možnost si udělat první dojem. A design je tím nejvýraznějším prvkem, který tento dojem vytváří.

Pokud se uživatel po příchodu na stránku dostatečně rychle nezorientuje, zpravidla stránku opouští a vy tak ztrácíte potenciálního zákazníka. Design webu či internetového obchodu tak musí zaujmout na první dobrou, aby návštěvník zůstal a stal se vaším platícím zákazníkem.

Moderna hraje prim

Internetový uživatel se velmi rychle přizpůsobuje novým grafickým trendům. Zejména těm, které vídá u velkých hráčů na trhu. Je proto velmi důležité, aby design webu, e-shopu či aplikace obsahoval moderní prvky a dodržoval aktuální grafické trendy, které má uživatel rád.

Spokojený a pozitivně naladěný návštěvník se mnohem snadněji změní na zákazníka, než-li ten, kterému se vzhled daného webového řešení nelíbí.

Naše reference
Portál Zájezdy pro školy ePortfolio - online prezentace Nový e-shop sportovní zn. Saller
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Webové stránky za rozumné peníze. Spokojenost s prezentovanou grafikou. E-shop spnňující všechny parametry. Kvalitní spolupráce s programátorem.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK