design

Design

Při tvorbě designu internetové stránky vycházíme ze základních přepokladů – firemních barev, grafických manuálů společnosti a vašich požadavků a potřeb. Na základě těchto informací je vytvořen prvotní hrubý návrh či několik jeho variant, které jsou předloženy klientovi a společně konzultovány.

Nově vzniklé připomínky a podněty jsou zapracovány do původního návrhu designu. Další verze návrhu grafického vzhledu jsou následně ještě několikrát opětovně konzultovány s klientem a upravovány dle jeho návrhů a požadavků tak, aby byl finální design přesně dle klientových představ.

Na prvním dojmu záleží

Návštěvník internetové stránky má pouze jednu možnost si udělat první dojem. A design je tím nejvýraznějším prvkem, který tento dojem vytváří.

Pokud se uživatel po příchodu na stránku dostatečně rychle nezorientuje, zpravidla stránku opouští a vy tak ztrácíte potenciálního zákazníka. Design webu či internetového obchodu tak musí zaujmout na první dobrou, aby návštěvník zůstal a stal se vaším platícím zákazníkem.

Moderna hraje prim

Internetový uživatel se velmi rychle přizpůsobuje novým grafickým trendům. Zejména těm, které vídá u velkých hráčů na trhu. Je proto velmi důležité, aby design webu, e-shopu či aplikace obsahoval moderní prvky a dodržoval aktuální grafické trendy, které má uživatel rád.

Spokojený a pozitivně naladěný návštěvník se mnohem snadněji změní na zákazníka, než-li ten, kterému se vzhled daného webového řešení nelíbí.

Naše reference
BomBio - tvorba loga Nový e-shop sportovní zn. Saller ProTravel CK s.r.o.
zobrazit další

Jaká bude cena vašeho projektu?
NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Napsali o nás
Spolupráci s p. Bergerem mohu doporučit pro solidní jednání a kvalitně odvedenou práci. Do budoucna plánujeme vzájemně spolupracovat na dalším vývoji.
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK