webová řešení

1. díl: Originální produkt aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Základem každého úspěšného internetového obchodu je originální a kvalitní produkt, o který mají zákazníci zájem. Zní to jednoduše, že? Ale jak dostat na dnešní trh nové, originální zboží? Pokud nejste zrovna domácí kutil anebo vynálezce, kterého posedne múza a vymyslí nový výrobek, pomůcku nebo zlepšovák, budete vždy uvádět na trh zboží, které již na trhu je. A jak tedy s takovým výrobkem uspět?

Chcete-li na trh uvést výrobek, který již nabízí konkurence, je vaše nevýhoda jasná. Konkurent je již povětšinou známý, zaběhlý a tím pádem i důvěryhodnější pro potenciální zájemce o váš produkt. Abyste přiměli zákazníky nakupovat u vás, musíte jim nabídnout jednu či více výhod oproti konkurenci. A jaké konkurenční výhody to mohou být?

Najděte výhody oproti konkurenci

První konkurenční výhodou, která vás napadne, je zajisté cena. Nabídnete-li ten samý výrobek s nižší cenou než vaše konkurence, zákazníci nakoupí u vás. Ne vždy je to ale možné. Zaběhlý konkurent má již ověřené dodavatele, kteří mu nabídnou lepší velkoobchodní ceny, než vám, začínajícímu prodejci. Je tedy potřeba vymyslet i alternativní výhody oproti konkurenci. Takovými výhodami může být doprava zdarma, slevový poukaz na další nákup, možnost osobního odběru ve městě bydliště zákazníka ale i prodloužená záruka nebo možnost vrácení zboží do 30-ti dnů.

Výhod, které můžete zákazníkovi vašeho e-shopu oproti konkurenci poskytnout je téměř neomezené množství. V internetových obchodech nakupujee všichni, ptejte se tedy sami sebe, co by vás při nákupu v e-shopu potěšilo a přimělo k nákupu. Udělejte si třeba malý brainstorming a uvidíte, že se nápady jen pohrnou.

2. díl: Chytlavý název

Naše reference
E-shop se fotbalovým vybavením Tvorba firemního webu pro nadnárodní strojírenskou společnost Tvorba www stránky pro pražský hotel v centru metropole
zobrazit další
Napsali o nás
Spolupráce s firmou BECORP byla od začátku do konce perfektní. Rychlé a přesné zpracování grafického návrhu dle našich představ a požadavků. Již za pár dnů od schválení finálního designu byly stránky naplněny texty, fotkami, formuláři a plně připraveny pro vypuštění do ...
zobrazit další
Naši klienti
REALITY FLASH s.r.o.Ferratum Czech s.r.o.TS Plzeň a.s.Václav KoudelaVáclav KoudelaModul Servis s.r.o.Assessment Systems International s.r.o.idioma s.r.o.Fuji Koyo Czech, s.r.o.PRO TRAVEL CK s.r.o.
Blog o webdesignu
4. díl: Přehledný design aneb Jak rozjet nový internetový obchod

Poslední 4 týdny se vám pokoušíme sepsat ty nejdůležitější kroky, díky kterým dosáhnete se svým novým internetovým obchodem lepších výsledků. Dnes se opět podíváme na další, velmi důležitý prvek, kterým je vzhled a celkový design e-shopu. 3 vteřiny a pryč Jakmile se vám podaří přivést na stránku potenciálního zákazníka, je velmi důležité jej na stránce udržet a následně přimět k prodeji. A samotný design vašeho obchodu je v tomto směru velmi důleižtým aspektem. Dle studií stačí uživateli pouhé 3 vteřiny, aby se rozhodl, zda-li na www stránce ...

zobrazit blog - zobrazit novinky

POUŽÍVÁME COOKIES - OK